Barış Sunter’den takipçilerine 3.621 TL…

1.AYAK: 4 ve yukarı İngilizlerin uzun mesafeli handikabıyla başlayacak Altılı Ganyanda; geçen hafta biraz daha sert grupta tabelayı tamamlayan KING OF SOLID ekürisinin desteğiyle kazanmasını beklediğim safkandır. Yeni ilgililerinde devamlı formunu geliştiren VICE VERSA ilk rakipken, son kez gösterişli kazanan DIVINE SPEED de devreye girebilir. LIONS ROSE ile BORDO MAVİ ise sağlama gitmek isteyenlerin ilaveleri olmalı.


2.AYAK: Yarış yaşamlarında ilk kez bu mesafeyi görecek 4 yaşlı Araplar’ın şartlı koşusunda; son koştuğu G3’taki performansını dikkate almamak gereken YILDIRIMİZİ uzunda daha başarılı olabilecek pedigrisiyle favorim. Adana’ya kazanarak başlayan EVEREST ile birincilik mücadelesinden pek düşmeyen BAY ZENGİN öncelikle rakip gördüğüm safkanlarken, toparlanan KAZANCI ile bu pistteki iki startı da tatminkar BÜKEÇ de kuponlara işaretlenmeli.


3.AYAK: Bu koşuyla yarış hayatına girecek sekiz tay arasında; Pazar sabahı tek başına yaptığı işinde hayli akışlı ve kolay görünen, ekürisi de fena olmayan ENNABİ başta olmak üzere, kısa kumda adından söz ettirmiş Spartacus’un kardeşi ANADOLU YILDIZI, son günlerde idman pistinde farklılaştıklarını öğrendiğim COLOUR OF LOVE ve KAMİL ABİ ayrımsız değerlendirilmeliler.


4.AYAK: Günün öne çıkan koşusu olan Arap atlarının G3 mücadelesinde; son birinciliklerini elde ettiği binicisini bulan OĞUZBOYLU, Pazar günü yaptığı galobundaki mükemmel görüntüsüyle ve mesafenin de lehine dönmesiyle kazanmasını beklediğim safkandır. Bugünkü tek önerim!


5.AYAK: İngiliz taylarının handikabında, önemli kilo avantajı bulunan OBURX favorim. Son kez biraz daha idareli gitse sonlarda avlanmayacak olan MOONFAIRY ile çalışmalarına verdiği bir aylık ara etkilemezse ESPINOZA öncelikli rakipler… Sağlam kuponlara GRAY RUNNER ve BLACK BEARD’i ekleyenler bu ayağı rahat izler.


6.AYAK: Çok sayıda düşük performanslı ya da anca maidendan çıkabilmiş 4 yaşlı Araplar’ın start alacağı satış koşusunda; daha sert grupları gören EZERDÖVER, DUAYENOĞLU ve ÇAKIRLAREFESİ üçlüsüyle hafif kilo ve eküri avantajlı KIRSALDA öncelikli tavsiyelerim…6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-5-1  / 3-7

2A) 9-4-2-6-3

3A) 4-1-6-5

4A) 6

5A) 7-3-1-4-6

6A) 3-2-1-13

6’LI GANYAN (1/3/2,4/6/4/2): 3.621 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “Barış Sunter’den takipçilerine 3.621 TL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.