Ömer Kaya’yı sevgi ve rahmetle anıyoruz….

Ankara’da 6 Ekim 2016 Perşembe günü Beybaran isimli safkanla yıkılan ve kaldırıldığı hastanede 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybederek 10 Ekim 2016 tarihinde 30 yaşında iken aramızdan ayrılan Gazi Koşusu galibi unutulmaz jokey Ömer Kaya’yı ölümünün 7’inci yılında sevgi ve rahmetle anıyoruz.

News Reporter

5 thoughts on “Ömer Kaya’yı sevgi ve rahmetle anıyoruz….

  1. Bugün İstanbul son koşuda Ömer in my heart kazandığında çok duygulandım. Nur içinde yatsın, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum.

  2. Mekanı cennet olsun.. Esprili, yufka yürekli, tam bir reis insandı.
    Yeri dolmayacak bir beyefendiyi. ALLAH gani gani rahmet eylesin

  3. Allah rahmet eylesin gazi kazanıp aynı hafta urfada binen kupa kazanmadığı hipodrom olmayan en mütevazi jokeydi yeri doldurulmaz toprağı bol olsun.

  4. ALLAH RAHMET EYLESİN ÇOK İYİ YÜREKLİ 1 JOKEYDİ ; EDİTÖRE DE TAVSİYEM : BARİ SİZ 30 YAŞINDA ARAMIZDAN AYRILDI DİYE YAZMAYIN ! RAHMETLİ 1996 YILINDAN 2016 VEFAT ETTİĞİ YILA KADAR 20 SENE AT BİNDİ – 10 YAŞINDA ATA BİNEMEYECEĞİNE GÖRE EN AZ 10 YAŞ KÜÇÜK YAZILMIŞTIR NÜFUSA ! _ DOĞRUSUNU SELİM KAYA VEYA MEHMET KAYA’DAN RAHATLIKLA ÖĞRENİLEBİLİR ; NEREDEYSE ŞU ANDA 30 YAŞINDA EVLADI VAR ÖMER KAYA’NIN ! – MEKANI CENNET OLSUN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir