Nurettin Güven’den 129 liraya Adana Altılısı; 2.412 TL

1.AYAK: Son koşusunu kazanma başarısı göstererek ne denli iyi bir forma sahip olduğunu gözler önüne seren Sarptay ve uzun süredir kazanamamasına rağmen iyi formuyla şanssızlığını kırabileceğine inandığım Jonah Hex favori hanesinden önereceğim isimler. Boş kilosunun avantajlarını sonuna kadar kullanabileceğine inandığım Mamba Mentality, tabelaya tutunduğu son performansıyla beğeni alan Anadolu Yıldızı, iyi formuyla sürekli tabelanın üst sıralarında yer aldığı yarışlar yapan Sharp Glass ve son 3 koşusunun 2’sini kazanarak süper formunu ispat eden Dream Of Honour favorilerin en ufak hatasını kesinlikle affetmezler.


2.AYAK: Çim pistteki başarılı yarışlarının ardından kum pistte yarış görerek açıklarını kapatan Muallim Halim, sevdiği pistte en şanslı isim olarak göze çarpıyor. Verdiği 5 aylık arasından sonra yine bir çim pist yarışıyla sahalara dönecek olan Cancaner ve gününde olabilirse bugünkü rakipleriyle de baş edebileceğine inandığım Berktimur favorinin en ciddi rakipleri konumundalar. Form durumu biraz geriye gitmiş gibi gözükse de bugünle birlikte bir çıkış yakalayabileceğini düşündüğüm Çığgüzeli, son 3.lüğünü beğendiğim Kurtoba ve ters bir yarış yapabilecek kapasitedeki Baba Balıkhan ise sırasıyla değerlendirmeye almamız gereken diğer isimlerdir.


3.AYAK: Tabela dışlarında kaldığı ilk 2 koşusunun ardından bu seneye oldukça başarılı bir 2.likle merhaba diyen Euro Power, artan nefesi ve iyi idman görüntüsüyle bu kez kazanarak Maiden’e veda edebilir. Ekonomik kuponlar için tek olarak düşünebileceğimiz safkanın en ciddi rakiplerinin bu kez KULAKLIK takısını çıkararak yarışacak olan Beautiful Belle, tecrübesiyle söz sahibi olacağına inandığım Last Two Hours ve ilk koşusundaki 4.lüğünün ardından kendini bulmaya başlayan Storm Force olmalarını bekliyorum.


4.AYAK: Vermiş olduğu 5 aydan fazla süreli arasının son günlerinde çalışmalarının temposunu arttıran Demirberke, dereceli idmanlarının hakkını verirse etkili bir dinçlik yarışı yapıp kazanacaktır. Ağır kilo ile yarışacak olsa da harika formunun yanı sıra eküri desteğini de arkasına alan Canımkardeşim ve süper formuyla ön tarafta biraz boş kalırsa bir çırpıda bitirebilecek gibi gözüken Pekalp favorinin en yakın takipçileri olacaklar.


5.AYAK: Ankara pistlerinde 3’te 3’le başladığı yarışı yaşamına İstanbul çim pistindeki 5.liğiyle devam eden Ömürünoğlu, ardından uzun bir ara vermişti. Dönüşünde bugünkü pistte bir yarış görüp nefes açarken tatminkar bir de 4.lük elde eden safkan eski günlerine dönüş sinyalleri de vermiş oldu. Bugün için daha iyi form durumlarıyla tam da dişine göre rakipler arasında kazanmasını beklediğim safkanı altılı ganyan kuponlarına günün teki olarak öneriyorum.


6.AYAK: Tatminkar form durumuyla istikrarlı performanslar sergileyen Dali Apolarin ve son koşusunda beklentileri tam olarak karşılayamasa da bugün için uygun rakipleri arasında iddialı olacağına inandığım Kumteper ön plana çıkarmak istediğim isimlerdir. Henüz yarış kazanamamış olsa da bu sene iştirak ettiği 2 koşusunda da kendisine tabela içlerinde yer bulan ve her geçen gün daha da iyi duruma gelen Manipülatör, favoriler kendilerinden beklediğim yarışlarını yapamazlarsa devreye girip söz sahibi olurlar.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3,5,9,6,4,8

2A) 3,2,1,12,8,9

3A) 3 / 1,6,8

4A) 2,1,4

5A) 6 ÖMÜRÜNOĞLU

6A) 4,2,10

Çatı Kupon: 129,60 ₺

6’LI Ganyan: 2.412,44 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir