Orhan Ekürisinden yılın ikinci 3 yaşlı transferi!

Mart ayının sonunda kış sezonunun başarılı 3 yaşlı erkek taylarından Attalos’u renklerine katan at sahibi Emrah Orhan, yılın ikinci 3 yaşlı transferini transferini bu kez Kurtel Ekürisinden yaptı.

Kurtel Ekürisinin ‘mavi-siyah’ forması altında 8 kez start alıp 3 birincilik, 3 kez de ikincilik elde eden, Adana’da G3 Tendürek Koşusu ve Ankara’da Kv-9 ikincisi olup Kv-8 galibiyeti bulunan ve son olarak 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü 75.Yıl Hipodromunda koşulan İstanbul’daki Erkek Tay Deneme Koşusunun muadili G3 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koşusunda 7’inci olan Son Of The West (Tizway – Some Legs, Bernstein), bu koşunun ardından Orhan Ekürisinin kadrosuna dahil edildi.

Kurtel Ekürisinin Satış Operasyonları Müdürü Emrah Tanıl Kuru tarafından gerçekleştirilen bu satışın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyoruz.

News Reporter

5 thoughts on “Orhan Ekürisinden yılın ikinci 3 yaşlı transferi!

  1. İlk uzun yarışında
    Beyaz Bayrak Ayna yaparak,Kuponları Çöpe attırırsa
    Şaşırmayın,Attan yana sevindim yaw.Miyadı dolmuş
    kendi yok adı kalmış adamların elinden kurtulmuş

  2. Yeni sahiplerine hayırlı uğurlu olsun amma Gazide pacemakerlik yapacak tek safkani tamda Gazi öncesi satmak ne bileyim yani…Kurtel Ekurisi şaşırtmamaya! devam ediyor…

  3. Kesinlikle çok başarılı olacaktır bu at çok iyi bir at, Kurtel ekurisinde görünen çok büyük sıkıntı var gaziye giden yolda koşan atlarindan 2 si hariç tabela bile yok eküri kendini bir gözden geçirmeli bir yarış sever olarak durum böyle görünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir