Gökhan Ormancı’dan takipçilerine Adana Altılısı; 3.541 TL…

1.KOŞU: Aradan sonra bir yarış gören NAZLI MELTEM bir adım önde görünün isimdir. Şanlıurfa pistinden etkili idman görüntüsü ile gelen KILIÇ OSMAN bugün bir çıkış yarışı yapabilir.  Ekonomik kuponlarda bu iki isim yeterli olup geniş kurgular için KEMİYETGÜZELİ, FAUSTKAYA, ERTURAN sırasıyla önereceğim isimlerdir.


2.KOŞU: Bir koşu tecrübesine sahip olan GÜRAYHAN bu hafta idman pistinde sahanın dilinde olan isim olup ilk sırada öneriyorum. Dil Bağı takısını çıkartan EYÜPERHAN bu hafta idman pistinde adeta ayakları yere değmiyordu. Bu görüntüsünü yarışına yansıtması durumunda koşunun en şanslı ismi olacaktır. DORMANE EFSANESİ Son iki koşusundan da dikkat çekici beşinciliklerle ayrıldı. Günün sürprizini gerçekleştirebilir. Tecrübeli isim KATI REİS ve bu koşuya Şanlıurfa pistinden gelecek olan DEDE MUSTAFA yı da yazarak bu koşuyu geçebiliriz.


3.KOŞU: FALCON OF MUTAFLAR bugün için önde istediği tempoyu kurabilirse bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. Uygun sıkleti ile TORTUGA ciddi rakibi olur. NOIR RAPİDE ve ANADOLU YILDIZI ikilisi ise koşunun sigorta konumundaki isimleridir.


4.KOŞU: Stili rakiplerinin yanında en serisi olan GÜVENAĞA ardan sonra gördüğü üç yarışının ardından yeterli kondisyona ulaşmış olup bu mesafede beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çalışacaktır. OĞLUMRECEP süratli giden her koşuda etkili sonuç alabilen bir isimdir. DAĞAVCISI son koşusunda bir çıkış yarışı yaptı. EFKARLIEFE süratli rakibini önüne alıp düzlükte yarışı çalmaya çalışacaktır. KAPAKLICAN ve İLKAYOĞLU ikilisini de yazarak bu koşuyu kayıpsız geçebiliriz.


5.KOŞU: Sahip değiştirdikten sonra yeni ilgililerinden Ankara çiminde bir yarış görüp ardından kısa bir bakıma alınan CARDİNAL SHOT sonrasında geldiği Adana pistinde idmanlarını aralıksız sürdürüp bu koşuya mükemmel derecelerle hazırlanan tay orijin itibari ile ilk defa çıkacağı kum pisti de yadırgayacağını düşünmüyorum ve cazip oranı ile günün bankosu olarak öneriyorum.


6.KOŞU: Bu koşuya Şanlıurfa pistinde hazırlanarak gelecek olan İSYAN ATEŞİ mükemmel formunu koruyor olup uygun grupta kazanan taraf olmasını bekliyorum favori adayımdır. İlk defa kaba kumda izleyeceğimiz mükemmel eşkali ile çok beğendiğim TAŞKENT bu pistte de başarılı koşmasını beklediğim isimdir. KALBİMDESİN, ERKŞAN ve DOĞAN KARDEŞLER sonrasında değerlendireceğimiz isimlerdir.


7.KOŞU: Mükemmel form durumunu devam ettiren SPAS ilk sırada önereceğim isimdir. Sene başında gerçekleştirdiği seri birinciliklerinin ardından problem yaşayan WINNER OF DAY verdiği uzun aranın ardından gördüğü yarışları ile kondisyon açığını gidermiş olup dişine göre grupta bir çıkış yarışı bekliyorum. Orta mesafe kum pistte başarılı yarışları bulunan NICE Şanlıurfa pistinden mükemmel işlerle geliyor olur cazip oranı ile dikkat. Sonlarda yapacağı etkili sprinti ile de VICTORY DROP kendisine şans yaratacak bir diğer isimdir. Geniş kurgularda ise bu zorlu koşu kapatılarak riski kaldırmış oluruz. 


8.KOŞU: HİKAYE aradan sonra gördüğü yarışlarının ardından özellikle son galobunda toparlanmış bir görüntü sergilemiş olup uygun grupta ilk sırada önereceğim isimdir. Devam eden formu ile koşununen iyi derecesine sahip olan REAL CHANCE favorimin en ciddi rakibi olup, kalitesi tartışılmaz genç kısrak SPEEDY EDA ise sonraki ihtimaldir.


9.KOŞU: Bu hafta idman pisti görüntüsüne hayran kaldığım BAY YUSUF çok cazip oranı ile favori adayımdır. Son üçüncülüğü ile formunu yükselten AKMANOĞLU başarılı jokeyi ile bir diğer şanslı isim olup koşunun ağır favorisi ÇAĞLARTAY bugün bende üçüncü sırada yer buldu. Son koşusunu ölçü almadığım RÜZGARKIRAN önceliğinde KRAL VE BEN deyip günün kapanışını yapıyorum.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-1 / 4-8-7

2A) 4-3-2-5-1

3A) 3-6-5-2

4A) 5-3-4-1-7-2

5A) 4 CARDINAL SHOT

6A) 5-7-8-4-3

Çatı Kupon: 240,00 ₺

1.6’lı ganyan 3.541,02 ₺ vermiştir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-3-4-1-7-2

2A) 4 CARDINAL SHOT

3A) 5-7-8-4-3

4A) 5-6-3-2 / HEPSİ

5A) 3-5-2

6A) 3-2-6-10-1

Çatı Kupon: 240,00 ₺

Geniş Kupon: 360,00 ₺

2. 6’lı ganyan 473,23 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

2 thoughts on “Gökhan Ormancı’dan takipçilerine Adana Altılısı; 3.541 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir