PWC’ye DEHERE ve OCEAN CREST Damgası!

26 Ocak 2019 Cumartesi günü Amerika Gulfstream Park’ta koşulan ve sonucu büyük bir merakla beklenen 9 Milyon Dolar toplam ikramiyeli G1 Pegasus World Cup ile bu sene ilk kez düzenlenen 7 Milyon Dolar toplam ikramiyeli G1 Pegasus World Cup Turf’e, TJK Aygırları Dehere ve Ocean Crest damga vurdu.

2017 yılında Arrogate, 2018’de ise Gun Runner’ın galibiyetle ayrıldığı G1 Pegasus World Cup’ın üçüncüsünde TJK aygırlarından Dehere’in kısrak babası olduğu City Of Light (Quality Road – Paris Notion, Dehere) jokeyi Javier Castellano ile kazanırken, yağmurun etkisiyle ağırlaşan çim pistte koşulan tarihteki ilk G1 Pegasus World Cup Turf’ü ise yine TJK aygırlarından Ocean Crest’in kısrak babası olduğu Bricks And Mortar (Giant’s Causeway – Beyond The Waves, Ocean Crest) jokeyi Irad Ortiz Jr ile kazanmasını bildi.

 

News Reporter

1 thought on “PWC’ye DEHERE ve OCEAN CREST Damgası!

  1. bizim sorunumuz kan hatları değil ki zaten bizde her türlü kan hattı var,yetiştiricilk,koşuya hazırlama,antrenörlük bazında ciddi sıkıntılarımız var bizim sorunu hep yanlış yerde arıyoruz, amerikan menşeili orjinlerle avrupa atçılığı yapmaya çalışıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir