Gökhan Dedeoğlu’ndan takipçilerine Ankara Altılısı; 3.598 TL…

5.KOŞU: Son kum yarışını kesinlikle ölçü almadığım YENİ HÜKÜMDAR bu yarış için yapmış olduğu işindeki akışlı görünümü ile etkili olmasını beklediğim pistte başta tuttuğum isimdir. İlk yarışı olmasına rağmen uzun süredir idmanda olan TARANTİNO, her geçen gün daha iyi duruma gelen MERKÜRÜM ve son koşusunda sert rakiplerden etkilendiği için başarılı olamayan AŞK RÜZGARI daha sonra şans verdiğim isimler olup, tatminkar iki yarışı sonrası ilk kez çıkacağı çim pistte de etkili olmasını beklediğim ARIYÜZ sürpriz isimdir.


6.KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığım bu yarış için yapmış olduğu kısa işindeki iyi görünümü ile MERİDYEN bomboş kilosu ile ön planda önereceğim isimdir. Ara sonrası doğuda koştuğu yarışlar sonrası Adana’da kazanarak eski formuna kavuşmaya başladığını belli eden KAYZENBERK ve sevdiği pist ve mesafede etkili bir yarış koşmasını beklediğim FEYAT BABA kuponlarda bulunması gereken diğer isimlerdir. Önde boş kalabilirse ağır kilosuna rağmen EFKARLIEFE sürpriz yapabilecek isimdir.


7.KOŞU: Henüz yarış kazanmamış olmasına rağmen istikrarlı yarışları ile yakalamış olduğu iyi durumu muntazam idmanları ile koruyan POTNIA THERON bu kez şanssızlığını kırabilir. Kazandığı yarış sonrası formunu muhafaza eden GOLDEN SIXTY ve bu kez farklı bir yarış koşmasını beklediğim BLUE INFERNO rakipleri olacaktır.


8.KOŞU: İlk yarışını kazanırken iyi bir tay olduğunu belli eden RESNE daha da gelişen formu ile yine kazanmaya en yakın isim olup, kuponlara tek yazılmasını öneriyorum.


9.KOŞU: Koştuğu her koşuda daha da iyi duruma gelen KEYFO sevdiği pist ve mesafede ilk şans verdiğim isimdir. Gördüğü yarış sonrası idman pistinde daha iyi görünmeye başlayan MİNİK ANNE etkili olmasını pistte en ciddi rakibi olacaktır. Son koşusunu ölçü almadığım bu kez farklı bir yarış koşmasını beklediğim TAŞUCU ve istikrarlı yarışları ile formunu koruyan MUŞYILDIZI geniş kuponlar için önereceğim isimlerdir.


10.KOŞU: Kısa aradan sonra bir yarış gören ve daha sonraki idmanlarında daha farklı görünmeye başlayan ADALIBEYİ ilk atım. Son koşusunu ölçü almadığım bu kez etkili olmasını beklediğim GÖKKARA, son tatminkar koşuları ile formunu geliştiren CAN EMRE ve bu kez farklı bir yarış koşmasını beklediğim HABBE ekonomik kuponlar için yeterli olacaktır. Başarısız yarışları sonrası bu aralar idman pistinde toparlanmaya başladığını gördüğüm BEL CAVALLO, yeniden çıkışa geçmeye başlayan SOY KIRAN ve iyi durumunu koruyan MİLİ BEY geniş kuponlara yazılması gereken isimlerdir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 10-8-6-11 / 2

2A) 12-2-7 / 1

3A) 7-2-5

4A) 5 RESNE

5A) 6-12 / 9-13

6A) 9-2-15-3 / 13-8-14

Çatı Kupon: 57,60 ₺

Geniş Kupon: 336,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/1/5/5/12/14): 3.598,56 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir