Barış Sunter’den takipçilerine Yılbaşı İkramiyesi…

1.AYAK: Günün ilk ayağındaki Arapların mücadelesinde, önde çok rahat temposunu kuracak görünen AGAH’ı cazip isim olarak başta öneriyorum. Grubun en formda safkanları ATOM SAÇAN ve KOMET sonda güçlü sprintleriyle devreye girmeye çalışacaklar.


2.AYAK: Önemli kilo farklarının sonuca tesir edebileceği Arap safkanlarına ait handikapta, önceliği ÖZGENAĞA ve ÇOLPANLI’ya tanıyorum. Son kez başta önerdiğimiz YURDAKUL eküri desteğiyle yine yazılacak. Her an ters bir koşu yapabilecek ÇAKIRALİKILAVUZAĞASI ve ALTINONUR da ihmale gelmeyecek isimler. Geniş kuponlarda DARYÜZ, ÖZKARA ve ANADOLUKAN yazanlar rahat bir koşu izler.


3.AYAK: Ayağına çabuk safkanların olduğu koşuda, uygun sıkletleriyle geriden gelecek BELENUS ve IMBARCO başta olmak üzere, 62,5 ile gittiği yere kadar gidecek KISAS BEYİ, Adana’da hayli beklenmedik bir koşu çıkaran YILDIZHAN ve tatminkar forma sahip FARA FERN ayrımsız kuponlara işaretlenmeli.


4.AYAK: İngiliz atlarına ait mücadelede, tırnağının ucunda olan STAR SCREAM ve grubun en kalite ismi LADY TULPAR ikilisi her ne kadar öne çıksalar da, uygun grupta ÖZDEMİR BEY ile epeydir hazırlanan PALAWAN da bence ihmale gelmezler.


5.AYAK: Persistance ve Bordeaux gibi yetenekli safkanların anneden kardeşi ALASKA ilk startında King Cha Cha arkasında düzlük üzerinde yaptığı akışlı sprintiyle 2.likte kalırken fazla maidenda kalmayacağını belli etti. Günün teki olarak öneririm.


6.AYAK: Her koşu farklı bir ismin çıkıp geldiği 3 yaşlı Araplar’ın bu gruplarında yine de son performansları itibariyle O BİR REİS ve DERDİYOK öncelikle yazılacak taylar… Bu ayağa yüklenmek isteyenler; TUANAHANIM, TAŞERON, NİSANOĞLU ve TSARİGRAD sırasını dikkate alabilirler.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 1-3-7

2A) 11-13-3-10-4-1-6-7-12

3A) 5-7-1-2-3

4A) 3-1-5-2

5A) 1

6A) 3-5  //1-7-15-4

7-8/11/2/5/1/15 şeklinde biten 31 Aralık 2019 Adana altılısı 4.667 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir