Şampiyon jokey Amerika’da 3 safkana deklare oldu…

İleriye dönük bazı düşüncelerine temel oluşturması amacıyla 20 Ocak 2023 Cuma günü Amerika’ya gidecek olan şampiyon jokey Gökhan Kocakaya, 21 Ocak 2023 Cumartesi günü Aqueduct Hipodromunda Kantarmacı kardeşlerin antrene ettiği 3 safkana binecek.

Gökhan Kocakaya

Başarılı jokey, günün üçüncü koşusunda Krakow Racing, LLC, America’s Pastime Stables and Five Horsemen Stables’in sahibi olup Mertkan Kantarmacı’nın antrenörü olduğu West Star (3y de Candy Ride (Arg) – Highway Star, Girolamo), günün beşinci koşusunda Krakow Racing, LLC and America’s Pastime Stables’ın sahibi ve Mertkan Kantarmacı’nın antrenörü olduğu Dark Storm (dg Flatter – Banded, Bandini) ve günün yedinci koşusunda Krakow Racing, LLC and Five Horsemen Stables’ın sahibi ve yine Mertkan Kantarmacı’nın antrenörü olduğu Prince of Pharoahs (American Pharoah – My Dixie Doodle, Dixie Union) isimli safkana binecek.

Daha önce profesyonel olarak Birleşik Arap Emirlikleri, Makao, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde at binen Gökhan Kocakaya, böylelikle yurtdışında at bindiği ülkelerin arasına Amerika’yı da dahil etmiş olacak.

Gökhan Kocakaya Amerika 21 01 2023 AquedeuctNews Reporter

11 thoughts on “Şampiyon jokey Amerika’da 3 safkana deklare oldu…

 1. İnşallah çok başarılı olur.. Bol şanslar her daim.. İlgi ve heyecanla takibe devam ediyorum.. Bu vizyona bu atılıma devam lütfen Gökhan Kocakaya.. Çokça başarılar tekrardan..

 2. Antrenör veya at sahibi zıplama derse ne olur?
  Herhalde kendini acemi gibi zaneder.
  Zıplamadan da başarılı olabilecek yeteneği var, onun için sorun olacağını sanmıyorum.

 3. Aqueduct ABD’deki üst düzey hipodromlardan Tebrikler.Şimdiden başarılar. Umarım devamı gelir.

 4. Tartışmasız ülkenin en karakterli ve yetenekli jokeyi Amerika’da başarılar başarılı olamasa bile ordanda bişiler kapıp burda showa devam edecektir

 5. Gereksiz olmuş bence 10 küsür saatlik yolculuğa değermiydi acaba ? Yinede şansın açık olsun 👍👍👍

 6. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır demiş Atalar, geçen seneyi hoplaya zıplaya, otura kalka birinci olarak bitirdi çocuk, ben şapka çıkarıyorum. Vizyonu da geniş Avrupa, Amerika ve Asya da kendi başına girişimlerde bulunup bir pencere açmaya çalışıyor, kutluyor ve başarılı olmasını diliyorum. Helal çocuk.

 7. Gökhan Kocakaya nın sanki son zamanlarda stilini geri değiştirmeye çalışır gibi hissediyorum. Bakalım izleyebilirsek göreceğiz Allah nasip ederse.
  Ben yine üstün başarılar diliyorum. Yetenekli Adam.

 8. Gitti ve döndü akşama adanada. At biner atlarin saniyede baksa girdiğini düzeni . kaliteyi .komiserleri. olduğunu gorunce.birde favori koşuda sonuncu olunca..ozelbucakla.donuse.gecmis.gorduklerini anlatsın jokey odasında faydası olur

 9. Yarış dergisi Kocakaya ELESTRİSİNİ almıyorsunuz galiba bundan başarılı olamadı sizin tahamulunuz yok .galiba .ne görüyorsak yorum ona .yazdım ambargo zilcioglunun.on incelemesi var galiba .ondan .daha yarış TJK siyasetçi ykk üyeleri..atı daha startta sokamayan .camia budur gerçek.3 günde bir aynı atı koşturan.at sevgisi yüksek at sahipleri Vs vs

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir