Satılık İngiliz ve Arap Taylar…

Satılık İngiliz ve Arap Taylar…

KANKARDEŞ

2y de Özhaber – Kutbike

Kimdir: Tayımız hali hazırda aygırlık kariyerine başlayan 3 tane G1 galibi TALİPHAN’ın, halen koşan ve kazancı 1 Milyonun üzerine çıkan SUBİKE ve GÜNBİKE’nin kardeşidir. Bunun yanı sıra bir çok grup koşuda birincilikler ve tabelalar elde etmiş BABAİSMAİL’in annesi olan BLUE VELVET ile de kardeştir.

Fiyat: 1.100.000 TL (bir milyon yüzbin lira)

ÖZGÜNBERK

1y ae Özgünhan – Sarıbarçın

Kimdir: Tayımızın annesi Sarıbarçın, kısa yarış yaşamına 4 birincilik ve 4 tabela başarısı sığdırmıştır. Sarıbarçın’ın öz kardeşi G1 apoletli HIZLIAHMET’in annesi olan ARCİVAN’dır. Bu dizilimle tayımız Hızlı Ahmet’in 4/3 kardeşi konumundadır.

Fiyat: 500.000 TL (beşyüz bin lira)

İSİMSİZ

1y dd Torok – Silver Coin

Kimdir: Tayımızın annesi Silver Coin yarış hayatına 3 kez üstüste neredeyse rekor derecelerle kazanarak başlamış, grup seviyesine kadar yükselmiştir. Sonrasında yaşadığı sakatlık nedeniyle erkenden anneliğe ayrılmıştır. Anne hattında koştuğu 12 koşunun tamamında tabeladan düşmeyen G2’de tabela yapan BROWN PILOT ve 2 milyon ikramiye kazanan ULUDAZ’ın annesi olan CRUELLA bulunmaktadır. Çınar Kızı ve Silver Coin, her ikisi de tercihli annedir.

Fiyat: 570.000 TL (beşyüz yetmişbin lira)

AHENKTAR

2y ae Abuş – Sarıbarçın

Kimdir: Tayımızın annesi Sarıbarçın, kısa yarış yaşamına 4 birincilik ve 4 tabela başarısı sığdırmıştır. Sarıbarçın’ın öz kardeşi G1 apoletli HIZLIAHMET’in annesi olan ARCİVAN’dır.

Fiyat: 200.000 TL (ikiyüz bin lira)

İLETİŞİM: 537 557 57 25 – BARIŞ EMRAHNews Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir