Barış Sunter’den Geniş Kuponda Ankara Altılısı…

1.AYAK: 4 yaşlı Araplar’ın çim pistteki handikabıyla başlayacak 2. altılı ganyanda; bir önceki startında kazandığı binicisiyle YEDİYAMAN makinede kalmazsa ilk şansa sahip. Tabeladan pek düşmeyen KARACA AĞA ve UÇAN KARDEŞ, çimde daha etkili KASAP ENDER üçlüsü öncelikli rakiplerken idman durumlarını yansıtırlarsa SAHRACAN ve ADALIBEYİ de devreye girerler. Her koşusunda önerdiğim PRENSES DI sürprizde düşünülebilir.


2.AYAK: Arap taylarının bölünen maidenının ilk kısmında, aralıklı start alan BAHARBAHİR Pazar günü uzun galobundaki çok kolay görüntüsünü yarışa yansıtırsa kazanmaya yakın… Son koşularında aynaya birlikte giren PRENSES OVA ile GÖLYANI en ciddi rakipler. Son işinde yeniden toparlanmış görünen AKMANOĞLU eküri artısıyla yazılacak bir diğer safkan.


3.AYAK: Arap atlarının kısa vade mücadelesinde, son kum yarışını dikkate almadığım ŞAHİN MAHMUT bu grupta özlediği birinciliğe kavuşabilir. Kilodan etkilenmezse BERKTİMUR rakip olmaya çalışır. Yüksek ikramiye arayacaklar; ALDA GÖR ile LİMA ilavelerini sağlam kuponlara yapabilirler.  


4.AYAK: Arap taylarının kum pistte uzayan mesafede start alacakları mücadelede, Kocaeli’de maidendan çıktıktan sonra, bu pistte de son düzlüğü adeta tek başına koştuğu geçen koşusuyla dikkat çeken SEHHAR kuponlara tek önerimdir.


5.AYAK: 3 yaşlı İngilizler’in kısa mesafeli çim pist mücadelesinde, bu grubun üzerinde olan LADY DESPINA ile STEEL HAWK arasındaki mücadele kazananı belirleyecektir.


6.AYAK: Bölünen maidenın ikinci kısmında, her koşusunu bir öncekinden etkili koşan İDİLYILDIZ, ağır kiloyla geçen az farkla ikinci kalan GÖZÜMÜZAYDIN ve geçen alınan dil bağı tekrar çıkarılan BARSKANIN OĞLU öne çıkan isimler… Mesafe lehine dönen DORUKKEMAL, tecrübeli safkan TRAKUS ve İstanbul’da son kez derecesiz kaldığı koşuyu dikkate almamak gereken LAPISTES diğer geliri olan safkanlar.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-6-4-2-9-10-3

2A) 3-11-9-1

3A) 3-1 / 4-8

4A) 7 SEHHAR

5A) 5-3

6A) 11-1-3-5-8-6

Çatı Kupon: 134,40 ₺

 2. 6’LI GANYAN (10/3/4/7/5/8): 3.238,82 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir