SENCER GİRGİN Ekürisinden Satılık Taylar

SENCER GİRGİN Ekürisinden Satılık Taylar


CEYLİN HATUN 2020 Tayı

05.04.2020 Dişi

Lion Heart – Ceylin Hatun (Rajsaman)

120.000 TL

♦ Ceylin Hatun’un annesi “Hoh My Darling” yurt dışındadır ve açık yarış galibi taylar vermiş bir kısraktır.

JULY WAITS 2020 Tayı

26.03.2020 Dişi

General Quarters – July Waits (Mr Greeley)

90.000 TL

♦ Anne July Waits çok iyi bir kısrak babası olan Mr. Greeley kızıdır. Tayın 2019 doğumlu anne kardeşi sahadadır.


→ Tayların tamamının konformasyonları çok düzgündür ve hiçbir sağlık problemleri yoktur.

→ Ceylin Hatun 2020 tayı İzmit Aşım İstasyonunda daimi, July Waits 2020 tayı Karacabey Pansiyon Harada daimidir.


Müracaat: Hasan Boyraz
+90 507 754 25 27

News Reporter

4 thoughts on “SENCER GİRGİN Ekürisinden Satılık Taylar

  1. Bu tayları neden değerinin altına satıyorsunuz? Yetiştirici olduğunuzu hepimiz biliyoruz ama böyle yaptığınızda soru işareti oluyor akıllarda. Oysa taylarınız çok güzel ve daha iyisini hak ediyorlar…

    1. İlandaki taylar TJK İzmit ve Karacabey Haralarında daimi statüde olup doğumlarından itibaren her durumları kayıt altındadır. Bu nedenle kafalarda soru işareti oluşmaz. Mevcut fiyatlar uygun evet, yearling fiyatlarıdır. Bir kaç aya bu fiyatlar olmayacak. İyi günler dileriz. 05077542527 Hasan B.

    2. Aklınızdaki soru işaretini gidermek için ilgililerle iletişim kurmayı denemek veya haralardan bilgi almak gibi bir aksiyonda bulunmak yerine ilanın altına ilginç bir yorum yazmak daha kolay geldi sanırım.
      S.G. Ekürisi’nin ilanı özelinde değil aslında bu konu, hangimiz ilan versek, alakalı alakasız bu tip yorumlar geliyor, arayıp sorup bilgi alınsa böyle yorumlar söz konusu olmaz, bu tip yorumlar söz konusu olunca da yorumu yazanın niyeti açısından ilan sahiplerinin kafasında soru işaretleri doğuyor, kaldı ki yorum sahipleri bırakın iletişim bilgisini yazmayı, ismini bile doğru yazmadığından dolayı onlarla ilgili soru işartlerinin giderilmesinin imkanı da malesef yok.

  2. Ceylin Hatun’un annesi “Hoh My Darling” yurt dışından ithal bir kısraktı, daha sonra gelip Türkiyedeki sahibinden geri satın aldılar ve yurt dışında Galileo’ya aşım yaptılar, malum her kısrak Galileo’dan kabul görmüyor. Hoh My Darling’in yurt dışında grup kazanmış tayları da vardı. Hatta 2019 yılında da bir tayı Arqana’da 650.000 euro bedelle satıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir