Sentetik pistin namağlup dişi tayı Çim pisti hedef yaptı!

İstanbul sentetik pistinde start aldığı 3 yarıştan da birincilikle ayrılan Bulut Ekürisine ait başarılı 3 yaşlı Look At The Star (Daredevil), yeni hedefini çim pist olarak belirledi.

Mehmet Emin Avcı antrenesindeki safkan bugüne dek start aldığı dört yarıştan sadece kum pistte koştuğu Handikap mücadelede dördüncü olurken, sentetik pistte katıldığı Şartlı-1, Şartlı-3 ve Kv-7 Dünya Kadınlar Günü Koşusundan birincillikle ayrıldı.

Sentetik pistteki başarısını çim piste taşımaya hazırlanan Daredevil temsilcisinin yaz sezonunu 19 Nisan 2024 Cuma günü 1400 metre çim pistte koşulacak Kv-8 F.Derya Beşikçi Koşusu ile açacağı öğrenildi.

News Reporter

5 thoughts on “Sentetik pistin namağlup dişi tayı Çim pisti hedef yaptı!

  1. Yukarıdaki yarış görüntüsündeki iki tay aynı çiftlikten gelme.Topaz yetiştirmesi l.at star ve oldukça makul bir fiyata satıldı 1 şartı koşmadan hemen önce

  2. GAZİYE DOĞRU YOL HARİTALARI ÖNEMLİ TOR GOLD ÇOK İYİ DURUMDA ACABA AMA ERKENMİ FORM TUTTU ??
    ÖNÜNDE GAZİYİDE SAYARSAK 3-4 YARIŞ VAR
    FESTİVAL FENER BANA ANATOLY HATIRLATIYOR AT ŞUAN DAHA YENİ 6 Ncı YARIŞINI KOŞTU ( ANATOLY 6’INCI KOŞTUĞU YARIŞI GAZİ KOŞUSUYDU ) BAZEN PARA HIRSI ATA GAZİ KAYBETTİREBİLİR BENCE SIKIŞTIRILMADAN Bİ UZUN ÇİM GÖSTERİLİP (1900 metre) SONRA SAİT AKSON VE GAZİ İÇİN BEKLENMELİ SAYGILAR BU YOL HARİTASINI YAPARSA FESTİVAL FEVER BAŞARILI OLUR .
    TOR GOLD DİREK SAİT AKSON VE GAZİ KOŞMALI ZATEN FORMUN ZİRVESİNDE… BU İKİ GUZİDE ATI HARCAMAYIN SAYGILAR

  3. Bu kısrak 1 sefer denenir dahada çim koşmaz.Orjin olarak baba dibine kadar kumcu.ABD bu sene ikili tayları başarılı olursa boy boy resimlerini görürsünüz Daredevil in🐆

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir