Gökhan Dedeoğlu’ndan 144 Liraya İstanbul Altılısı…

1.KOŞU: Henüz yarış kazanmamış olmasına rağmen son koşusunda Kv mücadeleyi ikincilikle tamamlayan LADY AVŞA geliştirdiği formu ile ilk kez çıkacağı İstanbul pistinde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Benim favorim. Bu kez farklı bir yarış koşmasını beklediğim GÜMÜŞHANELİ ve her geçen gün daha da iyi duruma gelen ANADOLU DESTANI diğer şanslı isimler olup, start aldığı koşularda pek bir varlık gösteremese de müsait kilosu ve etkili jokeyi ile TORO ROSSO koşunun sürprizini yapabilir.


2.KOŞU: Aradan sonra gördüğü yarış ile kondisyon kazanan ve uzun aradan sonra ilk kez çime çıkacak olan KIZGIN KRAL gelişen formu ile ilk atım. Koştuğu her yarışında formunu daha da yükselten BELGABAD ve arasına rağmen hazırlıklarını beğendiğim OCAKBAŞI en yakın rakipleridir.


3.KOŞU: Başarılı ilk iki yarışı sonrası bu kez çim piste çıkacak olan FAST AND CLEVER koruduğu iyi durumu ve etkili jokeyi ile bu pistte de etkili koşmasını bekliyor ve kuponlara tek yazılmasını öneriyorum.


4.KOŞU: Artık istenen duruma gelen AVCITOKOÇİN usta jokeyi ile kazanabilir. Alternatif banko olarak öneriyorum. İstikrarlı yarışları ile YELBEĞEN ve idman pistindeki iyi durumunu yarışına yansıtabilirse MARKİZ geniş kuponlar için önereceğim isimlerdir.


5.KOŞU: Uzun aradan sonra bir yarış gören POTOĞLU gelişen formu ve müsait kilosu ile etkili bir yarış koşmasını bekliyor ve başta öneriyorum. Kazandığı yarış sonrası iyi durumunu muntazam idmanları ile koruyan CİĞERDELEN, yakalamış olduğu etkili formu düzenli idmanları ile muhafaza eden KOCAPOLAT ve son koşusunu ölçü almadığım bu koşuya iyi hazırlanan ASLIYÜCE daha sonra şans verdiğim isimler olup, farklı bir yarış koşmasını beklediğim bomboş kilolu DARLANMA sürpriz isimdir.


6.KOŞU: İstikrarlı yarışları sonrası iyi durumunu muntazam idmanları ile koruyan LORDUM ilk şans verdiğim isimdir. Grubun tecrübeli ismi KRAL VE BEN, farklı bir yarış koşmasını beklediğim AK KATMERLİ, gördüğü yarışlar sonrası hazırlıklarında daha farklı görünmeye başlayan SELİN ABLA ve idman pistindeki hazırlıklarını beğendiğim TAMERCAN kuponlarda bulunması gereken diğer isimlerdir. Çim pistte başarılı koşmasını beklediğim TOPAÇTAY sürpriz isimdir.


7.KOŞU: Son koşusunda uzun mesafeden etkilendiği için bekleneni veremeyen DENİZ EFE bu kez lehine mesafede ve sevdiği pistte bu kez kazanmaya en yakın isim olup, kuponlara tek yazılmalıdır.


8.KOŞU: Son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım bu kez daha etkili olduğu pistte müsait rakipler yanında AZMANTOR en şanslı isimdir. İyi durumunu muhafaza eden ANADOLU ŞAHİNİ ve arka arkaya başarılı yarışları sonrası iyi durumunu düzenli idmanları ile koruyan SUBUTAI en ciddi rakipleri olacaktır.


9.KOŞU: Arka arkaya kazandığı koşular sonrası iyi durumunu dereceli galopları ile koruduğunu belli eden PRINCESS KHAN sevdiği pist ve mesafede yine çok şanslı olacaktır. Gördüğü iki yarış sonrası daha iyi duruma gelen müsait kilolu VECTOR ve istikrarlı yarışları ile formunu muhafaza eden ELİMİNATÖR diğer şanslı isimlerdir.


10.KOŞU: Başarılı son koşusu sonrası idman pistindeki hazırlıklarında daha da iyi duruma geldiğini gösteren KADİRGÜN ilk atım. İdman pistindeki iyi durumunu yarışına yansıtabilirse ENFES TAMER, gördüğü yarış sonrası daha iyi duruma gelen ve çim pistte de etkili koşmasını beklediğim BAHADIR ve grubun tecrübeli ismi ROCK FAMİLY diğer şanslı isimler olup, ağır kilosuna rağmen iyi durumdaki ATTARGAH ve farklı bir yarış koşmasını beklediğim YELDA TAY sürpriz isimlerdir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6-7-2-5 / 10

2A) 5-4-8-9-6 / 10

3A) 10 DENİZ EFE

4A) 2-1-7

5A) 3-9-2

6A) 5-4-3-2 / 1-11

Çatı Kupon: 144,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/8/10/1/2/3): 1.097,44 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir