Hakan Çakmak’tan Geniş Kuponda 10.500 TL…

1.AYAK : Maiden’ın bu tarafı zorlu olmuş. LOVE ME AGAIN ve MAHRECHAL bir kere buranın atları değil. Her ikisini de daha iyi yerlerde göreceğimize inancım tam. ATEŞGİBİ, LADY GUNS ve AGREEMENT iyi form durumlarıyla her kuponda bulunmalarını önereceğim diğer safkanlar. Sürprize; GUARDIAN ve THE WALL da yazılmalılar.


2.AYAK : Mesafe ters gibi gözükse de, rakiplerine oranla kilo dezavantajına sahip olsa da, aynı zamanda Antalya’da ilk kez yarışacak olsa da kalite kalitedir. Ben LUMINESCENCE‘ın kazanma ihtimalini yüksek görüyorum. Bana göre eküriler favorime sert rakip olacaklar. Özellikle CHARLATAN‘dan çok etkili bir yarış bekliyorum. Bahis oyunlarında da başta değerlendirelim.


3.AYAK : Kazandığı koşusundaki formunu daha da ilerileri taşıyan TANGÜL HANIM uyum sağlayacağını düşündüğüm pistte favorim. İstikrarlı sonuçlar elde ettirmeyi sürdüren ANZERBALI ve kalitesini sahaya yansıtabilirse bugünkü rakiplerini kolay dahi geçebilecek kapasitedeki DEDE SABRİ en az favorim kadar şanslılar. Sürpriz süper idman durumuna sahip GRANDEUR‘dan gelebilir, dikkat…


4.AYAK : Kalite safkan KADHAN kısa arasına rağmen kazanma ihtimali yüksek gözüken isimdir. Üst üste başarılı sonuçlar elde edebilen KAPAKLICAN eğer ki favorim biraz eksik koşarsa söz sahibi olacaktır. Son koşusu esnasında bir takım sorunlar yaşayınca kazanabileceği mücadeleden üçüncülükle ayrılan KULDOSTU ve sık koşuyor olsa da bir şansı hak ettiğini düşündüğüm FERİDUN ABİ ekonomik kuponlarda bulunması gereken diğer isimler. Apranrisiyle birinciliği bulunan BAĞRIYANIK sürpriz için düşünülmeli.


5.AYAK : Çim pistteki son koşusunda dördüncülük elde eden BODULAW kalite olarak bugünkü rakiplerinden oldukça yukarıda olduğunu düşündüğüm safkandır. Net favori gördüğüm taya en ciddi rakip; koştukça çok daha iyi yerlere gelmesini beklediğim ve bu yarışı için Kulaklık takısını çıkaran BEYKOZLU olacaktır. Ön tarafa erken çıkıp temposunu rakiplerine kabullendirebilirse PAKİ BOY‘dan da sürprizi yapmasını bekliyorum.


6.AYAK : Bugüne kadar start aldığı koşularında ortaya koyduğu performanslarla kalitesini ispatlayan PERLA ağır kilosuna rağmen başarılı jokeyiyle ön plana çıkaracağım isimdir. Antalya’daki ilk koşusu olan son koşusunu çok kolay bir şekilde kazanırken benden tam not alan ARİFCAN bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Favorime sert rakip olur. Ekonomik kuponlara bu iki safkanı yeterli görsem de geniş kuponlara sürpriz için sentetik pisti iyi yapabileceğine inandığım ÇEKOĞLU‘nu yazmak istiyorum.

Herkese bol şanslar dilerim.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 10-4-6-9-1  /  3-5

2A) 1-4

3A) 3-2-1  /  4

4A) 5-1-6-2  /  11

5A) 1-2  5

6A) 1-4  8

Ekonomik Kupon : 48.00 ₺

» 6’LI GANYAN (9/1/2/6/5/8): 10.571 TL vermiştir.
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir