Sihirbazdan kısa bir mola…

Geçen sene en son 18 Kasım 2023 tarihinde at bindikten sonra yaklaşık 4 ay kadar pistlerden uzak kalıp bu arada eski menajeri Eray Pak ile yeniden anlaşan ve at binme özlemine 20 Mart 2024 Çarşamba günü İstanbul’da son veren şampiyon jokey Halis Karataş, 30 Mart 2024 günü rapor almış ve Vincitore’ye binememişti.

Geçirdiği soğuk algınlığı nedeniyle henüz tam manasıyla iyileşemeyen usta jokeyin bu hafta sonuna kadar istirahat edeceği ve at binmeyeceği öğrenildi.

News Reporter

11 thoughts on “Sihirbazdan kısa bir mola…

  1. Nede olsa şampiyon kolayımız saygılı dürüst kişiliğe sahip kolayımız geçmiş olsun acil şifalar tekrardan doner sahalara özledik be şampiyon….

  2. Adam gibi adamdır halis abi yıllarda geçse karataş sevgisi bitmez bizde hipodroma gittiğimizde gözler onu arıyor hep ilk. Emekli olmadan bir gazi daha kazanmasını çok isterim. Allah sağlık sıhhat versin sihirbaza.

  3. Geçmiş olsun🙏, gerçekten az bulunur mücevher gibi değerli bir sporcumuz. Tek kelimeyle EFSANE. At binmeyi bırakınca, o çok aranacak. Çok muhtemel heykeli de dikilecek ilerde.

  4. Geçmiş olsun sihirbaz 🙏Pistlere döndün mutlu ettin bizleri 🙏Allah acil şifalar versin 🙏Seviyoruz seni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir