Barış Sunter’ten takipçilerine 100 liralık Çatı Kuponda 3.297 TL…

1.Ayak: 4 ve yukarı İngilizler’in kısa mesafeli çim pist handikabıyla başlayacak 2. altılı ganyanda; kendini unutturan HUMA SULTAN ideal pist ve mesafesinde cazip önerimdir. Son koşusuyla yeniden toparlanan LION CHILD ve pist ayırmadan istikrarlı koşmayı sürdüren KING OF GRASS öncelikli rakipler olacaklarken, tabela yakınında dolaşan AMADIS ile bir türlü beklenen çıkışı gerçekleştiremeyen SEMİH BEY sağlama gitmek için eklenebilirler.


2.Ayak: Henüz birincilikle tanışamamış 4 yaşlı Araplar’ın mücadelesinde, aralarında fazla güç farkı bulunmayan isimler HABERKAN FIRTINASI, ŞAHTAÇ, ZİRVEZRA, YELKENCİ, HAZİMENT ve SULTAN BEYLİM ayrım yapılmaksızın kuponlara işaretlenmeliler.


3.Ayak: 3 yaşlı İngilizler’in kısa vadesinde; kapalı gözlük alındığı son startında fazla zorlanmadan netice alan ANADOLU KASIRGASI burada da öne çıkıyor. Ağır kiloyla son ikinciliği başarılı MEMORY REMAINS ilk rakipken, idman pistinde beğenilen IRISH MILLIONS ve dil bağı çıkarılınca kazanmayı başaran SPEED LANE de şansı yüksek safkanlar.


4.Ayak: 4 yaşlı Arap kısraklarına mahsus çim pist mücadelesinde, arası sonrası iki yarış gören EPARVEN favorim. Son dönemde beklenenin altında kalan ÇELEMLİ dil bağı alındığı koşuda en ufak hatayı affetmez. Sağlam kuponlarda formda safkan HEREKLİ ve geçen aynı pist ve mesafede bir boy içinde dördüncü kalan SITARLİÇE eklenerek burası rahat izlenir.


5.Ayak: Arap atlarının çim pistteki kısa mesafeli handikabında; şu an için grubun en formda ismi KAÇER KIZI, bu kez ideal koşullarında farklı bir performans gelebilecek ALRAZİYE, biraz kısa mesafeye rağmen oldukça uygun rakipler bulan MİRDAR bir adım öne çıkmaktalar. İnişli çıkışlı bir grafik çizen SULEIMAN ve altı aya yakın bir süre sonra piste çıkacak olsa da son işlerinde hayli dikkat çeken HAYIRLI KIZ da devreye girebilirler.


6.Ayak: Günün son ayağındaki bölünen maidenın diğer kısmında; rakiplerine oranla biraz daha etkili performans sergileyen tecrübeli safkan REBEL KING kuponlarda tek olarak risk edilebilir. 


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 7-5-4 / 2-6

2A) 1-2-3-8-4-7

3A) 1-4-7-5

4A) 6-5 / 2-8

5A) 5-12-11-4-3

6A) 10 REBEL KING

Çatı Kupon: 108,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (5/2/5/5/4/10,15): 3.297,24 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Barış Sunter’ten takipçilerine 100 liralık Çatı Kuponda 3.297 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir