Mustafa Sav takipçilerine İstanbul Altılısı; 17.500 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağında sentetik pistin her mesafesini iyi koşan YELBEĞEN süper form durumu ile potaya en yakın isim. Son iki yarışında toparlandığını belli eden DOBAR artan formu ile sıkı rakip olmasını bekliyorum. Bom boş kilosu ile yarışa katılacak olan HOSLİ sert temposu ile beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacaktır. Mesafe atı olduğunu belli eden GÖKTUĞTAY yine şanslı isimler arasında. BABA ZAMAN ağır kilosuna rağmen göz ardı edilmemeli.


2.AYAK: Bölünen maidenin ilk sırasında ilk startı olumlu olan CLEVER LOVE artan kondisyonu ile uygun rakipler yanında en şanslı isim. Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olan CALYPSO tecrübeli pilotu ile çok iyi koşmasını bekliyorum. FLYING JO son zamanlarda idman pistinde ilgi çekmeye başladı start problemi yaşamaz ise etkili koşmasını bekliyorum. TULPAR MEA yarışları etkisiz olmasına rağmen tecrübesi ile sürpriz yapabilir.


3.AYAK: Günün en önemli ve zevkli yarışı olan bu ayakta ezeli rekabet yine gündemde üst üste kazanan ve sentetik pistte bir kez geçilen DAGMAR bütünleştiği jokeyi ile yine birinciliğin en güçlü adayı. Rakip hanesinde bu defa kilo avantajını elinde tutan ve idman pistinde adeta uçan TOUCH THE CAT zor anlar yine yaşatabilir. Bu iki isimden sonra formu üst düzey olan CAPTAIN FANTASTIC beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacaktır.


4.AYAK: Tam bir sürat yarışı olan bu koşuda EL AUDAZ sevdiği pist ve mesafede arasına rağmen potaya en yakın isim. EL MAESTRO üstün sürati ile çok iyi koşacaktır. GRACİAS SİNYOR stili atlar olmasına rağmen tek nefeste bitirebilir. Dikkat.


5.AYAK: Son startında çok etkisiz olmasına rağmen bu hafta çok iyi gördüğüm EKSİBİR uygun rakipler yanında potaya en yakın isim. WIN HER LOVE sıkı rakip olacaktır. DEX DAY klas jokeyi ile kuponlarda bulunmalı. NAKAMA ve MISS VESTRIS bu ayağın sigorta adayları olacaklardır.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, ilk defa bu mesafeyi koşacak olmasına rağmen sentetik pist performansı çok iyi olan HAZBALIK klas jokeyi ile zor olan İstanbul programının en inandığım ismi olarak banko olarak önermek istiyorum. Rakip kilosu ağır olmasına rağmen uzun sentetik pisti iyi olan İWOJİMA olacaktır. Ama ben risk almak adına HAZBALIK diyorum.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-7-8-5-1

2A) 3-2-4-11

3A) 3-4 / 2

4A) 4-3-2-1

5A) 3-12-2-9-8

6A) 8 HAZBALIK

Çatı Kupon: 320,00 ₺

6’LI GANYAN: 17.500,58 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Mustafa Sav takipçilerine İstanbul Altılısı; 17.500 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir