Mustafa Sav’dan takipçilerine İstanbul Altılısı; 6.716 TL
1.AYAK: Günün ilk ayağında kilosu rakiplerine oranla ağır olmasına rağmen klası olan PERHANE SULTANS seri yapısı ile potaya en yakın isim. SOLEIL JARDIN sert rakipler tanında beşinci kaldı şimdi dişine göre rakipler yanında iyi koşmasını bekliyorum. BETA ORIONIS bu hafta çok iyi görğndü ihmale gelmez. Çok sık koşmasına rağmen SUMEL KIZI süpriz adayım.

2.AYAK: Atımız TORHAN TAY koşu içinde jokey ve idaresi zor bir isim. Bu defa nevzat la mücadele edecek uyum içinde olacaklarını düşündüğüm için favorim. Rakiplerimiz HALAY ters mesafeye rağmen sonlarda iyi gelecektir. EGETAY çok sık koşmasına rağmen iyi koşuyor hata affetmez. SİNGAPUR seri yapısı ile beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın.

3.AYAK: Kısa mesafeli sentetik pist yarışlarının başarılı ismi THE BEAUTIFUL ECE sevdiği mesafede potaya en yakın isim. ELİMİNATÖR satış koşusunu gösterişli kazandı sert rakipler yanında yine iyi koşacaktır. HARLAN DRAKA yeni sahiplerinde ilk yarışı ihmale gelmez. POLPOO sonlarda çok etkili gelmesini bekliyorum dikkat.

4.AYAK: Son zamanlarda zor kazanan bir isim haline düşen COOL STAR uygun rakipler yanında potaya en yakın isim. KOCAVEZİR kazanarak moral buldu yine birinciliğin güçlü adayları arasında. TIMELORD bilinen güç ve kalitesi ile tek nefeste bitirebilecek güç ve klasa sahip olduğu unutulmamalı. CATCH THE STARS koşunun bomba adayı.

5.AYAK: Uzun mesafeli handikap koşuda mesafe atı olduğunu belli eden GÖKTUĞTAY yine en şanslı isim. MY CENGO sentetik pisti biraz eksik kanımca ama bu mesafeleri iyi koşuyor. SÜRGÜN KRAL, TUNÇYILMAZ, HIZLI AYAK ve BİTİRİM KRAL genii kuponlarda olmalı.

6.AYAK: Günün son ayağında ise, yine bir maiden koşu ve safkanlara baktığımda sadece ve sadece bir isme odaklandım. Uzundan kısaya dönecek olmasına rağmen ESEN BATU kazanır diyorum ve banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-3-6-4

2A) 6-4-3-7

3A) 3-5-6-7

4A) 7-1-3 / 5-4

5A) 4-2-3-5-7-8

6A) 3 ESEN BATU

Çatı Kupon: 460,80 ₺

@MustafasavS

6’lı ganyan 6.716,68 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

5 thoughts on “Mustafa Sav’dan takipçilerine İstanbul Altılısı; 6.716 TL

  1. Millet 20-30 TL ile kupon yapıyor siz bol kepçeden yaz gitsin sonra bildik hadi yaaaaa geçen sene padok kenarinda tek bir doğru tahmin yapıldı ilk iki bilindi günlerce yazıldı aynı konu bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir sabah idman takip at menajerlik jokey menajerlik eeeeee zir olmasa gerek. Teşekkürler

  2. Adam kupon bilmiş. Ki bilen her kupon başarılıdır. Fenada bir para vermemiş. Atlı buçuk falan. Hala eleştiri eleştiri. Paranayok olduk yaa iyice. Tebrikler 👍👍👍 Mustafa Sav en beğenilen yorumculardan birisiniz. At saklama hiç yok. Tekrardan Tebrikler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir