Hakan Çakmak’dan takipçilerine 1.300 TL…

1.AYAK: Tek çim koşusunu kazanan GO CYCLONE ve Kulaklı takısını çıkararak koşacak olan ELİBAR arasındaki birincilik mücadelesine; BY AKDEMİR ve SİNİ KÖŞK‘te katılabilirler. KING JIM KEY kabiliyetli bir tay, yazılmalı. HÜSNİ sık koşsa da bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olur. ROCKY BOY ve MESTAN EFE ise sürprize önereceğim isimlerdir.


2.AYAK: KARARLI bu grubun üzerinde gördüğüm bir isim. Kazanması benim için normal sonuç olur. ŞANSLI KAFKAS ve MARMARABEYİ takip ettiğim isimler. Başlarda öneriyorum. MİLYONER, SUNGURLU, KÜRŞATBABA ve HOVARDA kuponları rahatlatacak isimler.


3.AYAK: Son çim beşinciliği ve bomboş kilosuyla bugün çok etkili bir performans sergilemesini beklediğim POYRAZ DAĞI‘nı altılı ganyan kuponlarınıza öncelikle yazmanızı tavsiye ediyorum. KING DADAŞ ağır kilosuna rağmen muhakkak değerlendirilmesi gereken isimlerden. Formda aprantisiyle ters bir yarış beklediğim MILLION DOLAR MAN ve son ikinciliğini bugüne yeterli gördüğüm COOL IMAGE şansı yüksek diğer isimler. ATAKAN ABİ, DREAM SOLDIER, GRAY WOLF ve POWER BY FIRE daha sonra yazılırlar.


4.AYAK: Ön taraftaki çekişmelerden kendisine pay çıkarmasını beklediğim genç safkan HASKARACA‘nın son koşusunda Kapaklıcan gibi zor geçilen bir ismi ağır bir kilo altında ardında bıraktığını unutmayalım, favorim. Süper formunu koruduğunu öğrendiğim ROMEO ve verilen aradan ikide iki ile dönen UMUTLU en az favorim kadar şanslılar. BİLDENHAN, TOROSDAĞI ve MY SULTAN geniş kuponlara yazılıp bu zorlu ayak kapatılabilir.


5.AYAK: Geçtiğimiz sene Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında İzmir çiminde 1400 metre mesafeye çıkıp iki birincilik, bir de üçüncülük elde ederek pisti ne denli sevdiğini gözler önüne seren KAYI OVASI; verilen pandemi arasının dönüşünde arka arkaya yarışlar koşmuş olsa da kendisini çok iyi tanıyan jokeyiyle dişine göre rakipler arasında kazanacağını düşündüğüm isimdir. Sizlere önereceğim ilk bankomdur.


6.AYAK: Önce Şubat ayında 1400 metre mesafede ve ardından Mart ayında 1600 metre mesafede ikincilikler elde ederek kum pistte başarılı performanslar sergileyen BY THE TIME; son bir aydaki galoplarının hemen hemen tamamını bugünkü jokeyi idaresinde yaptı. Ortaya koydukları derecelerle iyi anlaştıklarını da kanıtlayan ikilinin günü birincilikle kapamasını bekliyorum. Bana göre günün ikinci bankosu olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.


2.ALTILI GANYAN
8-5-4-7-6-3
// 2-1
4-18-10-13-9-5-8
14-1-13-10-7-5-4-2
5-2-4
// 1-3-6
7 (KAYI OVASI)
3 (BY THE TIME)

2. 6’LI GANYAN (4/13/4/1/7/3): 1.301 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir