BARIŞ DÜŞMEZ’den 5 Favori ile 23 TL’ye 784 TL…

4.KOŞU: Son yarışlarına oranla bu kez daha müsait grupta start alacak olan Madam Elli favorimdir. Yaşça büyük rakipleri yanındaki son dördüncülüğü oldukça tatminkar olan Umutçiçeği grubunda çok şanslı görünüyor. İstikrarlı Elabars ile kazanarak moral bulan Domates Güzeli değerlendirmeye alınmalı. Yabankız, Malakka ile Rusgelin bütçeler elverdiği ölçüde şablonlara işaretlenmeli.

5.KOŞU: Yarışın gidişatı lehine görünen, bu pistte start aldığı son 6 yarışının 2’sini kazanan ve ilk 3’ten düşmeyen Forest Eagle başta olmak üzere, günün 5. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

6.KOŞU: Taykut, Egeberk, Oğuzboylu ile Memduhağa arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7.KOŞU: Son koşusunda tam sprintine başlayacağı noktada kapanan ve yol bulana kadar ciddi bir zaman kaybeden Hopeful, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde yarış hayatının ilk birinciliği ile tanışabilir. İlk startlarını kazanan Karma Felsefesi ile Kızım Nilay öncelikle rakipleridir. Grubun tecrübeli ismi Peramus yazılarak bu koşu geçilebilir.

8.KOŞU: Çim pistte 3 grup koşu kazanma başarısı gösteren Gürsu’nun tam, bugün 4. Koşuda start alan Elabars’ın anne kardeşi olan ve hazırlıklarında eksiksiz görünen Fırtına Vadisi, koşu içinde bir şansızlık yaşamadığı takdirde yarış hayatına kazanarak start verebilir. Gölgeyele favorinin eksik koşması halinde şansı artacak isimdir.

9.KOŞU: Son yarışlarındaki performansı ile kazanacak kıvama geldiğini gözler önüne seren, son koşusuna oranla 5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan Ankaralı‘nın kazanan olmasını bekliyorum.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1A) 5.7.3.2.8.6.9

2A) 4.1.2.3 / 6.7.5.8.10

3A) 4.1.3 / 2

4A) 6.3.4.2

5A) 3 / 4

6A) 8

ÇATI KUPON: 23.52 TL

2. 6’LI GANYAN(9/4/4/6/3,5/8): 784 TL vermiştir.

Barış Düşmez
News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir