Barış Düşmez’den 53 liraya İstanbul Altılısı…

4.KOŞU: Rakiplerine oranla önemli sıklet avantajı bulunan ARK ROYAL, son 2 yarışındaki aprantisi idaresinde favorim. SECRET EAGLE, DIFFERENTE ile LARAMİNA sırasıyla rakipleridir.


5.KOŞU: Ciddi bir araya kapattığı ilk yarışından son derece tatminkar üçüncülükle ayrılan AFŞAR, daha tecrübeli ve iyi seviyede katılacağı koşuda maiden’a veda etmeye ilk adayım. Grubun tecrübeli ve istikrarlısı DOBBY sert rakibidir. ÖRKSAN, UĞURTAY, JUMBOJET, İLLEDE SÜRMELİ, RENK, RENGER ile GECEKRALI bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.


6.KOŞU: Son koşularına oranla daha müsait rakipler yanında koşacak olan KOCAPOLAT ile BOZAĞA önceliklerim. Sınıf atlayan DELİOĞLAN kuponlara işaretlenmeli. İDİLKIZ, SOYDERE, ALTINKAPLI ile KARASUN sırasıyla şablonlara yazılmalı.


7.KOŞU: Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan TOROS KARTALI favorim. Her yarış üzerine koyan KATSU ile G1 Çaldıran koşusunu pas geçerek bu yarışı tercih eden PEROTTI sert rakipleridir.


8.KOŞU: Ankara ve Adana çiminde geride bıraktığı son 2 koşusunu oldukça beğendiğim PRENSES SİBEL ilk şans vereceğim isimdir. Grubun istikrarlı ismi LADY PALPATINE sert rakibidir.


9.KOŞU: Son 2 koşusundaki performansı ile grupta bir adım öne çıkan BALYECİ SALİH’in, formda aprantisi idaresinde kazanan olmasını bekliyorum.2.6’LI GANYAN TAHMİNİ

7,2,1,3

2,1,11,14 / 6,13,12,5

4,1,6,9,2,5,7

4,2,3

6,1

3

6’LI GANYAN (7/1/2/2/1/3): 1.344 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

2 thoughts on “Barış Düşmez’den 53 liraya İstanbul Altılısı…

  1. Laramina ile 600 e birinci çıkıp da 400 kıçını kaldıran Gökan Kocakaya 5 de kalan kuponlarımın % 70 i sana ait, ya kendini acilen toparla ya da biraz dinlen istersen sende bir haller var son zamanlarda lakin senin tuzun kuru da bizleri yakmasan diyorum..

    1. Yıllardır yorumcuları takip ederim. Barış Düşmez kadar içten ve doğru analiz yapan görmedim. Kalabalık ayakta tek vererek yüzlerce yarış severe 1300 lira kazandırarak fayda sağlamıştır. Hepsini Barıştan beklemeyesin, seninde emeğin olsun kuponların ystmadiny

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir