Hakan Çakmak’tan takipçilerine Adana Altılısı; 3.060 TL

1.AYAK: Birbirinden etkili performanslar sergileyen BÜKEÇ son haftalarda iyi sonuçlar elde etti. Son üç koşusunda kendisini tabelaya atmayı başaran KAŞEMUM KARA ve gününde olduğunda çok daha güçlü rakipler arasında bile başarılı gözükebilen ÖZBATU favorimin en yakın takipçileri olacaklar. SIKIDOST, YILDIRIMİZİ ve DEMİRBİKE ise sırasıyla şans vermemiz gereken diğer safkanlar.


2.AYAK: Son koşularında üst üste birincilikler elde ederek istenilen kıvama geldiğini gösteren TUĞBATAY sık koşmaktan olumsuz yönde etkilenmezse kazanmaya devam edebilir. Bugünle birlikte yeniden toparlanmaya başlamasını beklediğim CEYDACANIM ve form durumu tatminkar gözüken KİM TUTAR KIZI favorimin en sert rakipleri. NAZLI MELTEM ve KUZEYSENA ise daha sonraki ihtimaller olacaklar.


3.AYAK: Beşte beş yapan SON OF COOGER ve dörtte dört yapan CHARIOT harika performanslarına bir yenisini daha ekleyecekler. Biri kazanacak diğeri geçilecek ama ikisi de göz bebeğimiz olmaya devam edecek. İyi olan kazansın.


4.AYAK: İlk koşusunu kazanıp ardından start aldığı mücadelede beşincilik elde eden NARSİL ve ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmezse adından söz ettirmesini beklediğim LORD OF TİNİZ favori hanesinden önereceğim isimler. BUEN JORNIKO ve FREJYA ise geniş kuponların olmazsa olmaz safkanlarından.


5.AYAK: Son dört koşusunun üçünü kazanan HALLELUKA ve kum pistteki yarışlarıyla kendisine bir yer edinen LİNARDO CAN rakiplerinden birer adım öne çıkan isimler. Form durumunu beğendiğim isimler arasında yer alan SHEIKH MURAT ve son dört koşusunun tamamında üst sıralarda yer almayı başaran NİSANUR HATIRASI favorimin en ciddi rakipleri olacaklar.


6.AYAK: Son koşusunu kazanmasının ardından kısa bir süre dinlendirilen ve bugüne oldukça iyi durumda getirilen BAŞ AKTÖR bugün de iddialı olmasını beklediğim isimdir. Üst üste etkili performanslar sergileyen BAŞYAPIT ve seri üçüncülükleriyle beğeni kazanan SİYAH ATEŞ favorimim en ciddi rakipleri olacaklar. Herkese bol şanslar dilerim…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-8-3-2-6-9

2A) 5-3-7-1-2

3A) 3 / 1

4A) 2-1 / 6-4

5A) 3-5-6-1

6A) 9-3-2

Çatı Kupon: 144,00

2.Altılı Ganyan 3.060,34 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir