Mustafa Sav’dan 2 Misli İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında çok zor bir koşu ile güne başlıyoruz. RENK’in son yarışları etkisiz olmasına rağmen oldukça uygun rakipler yanında iyi koşmasını bekliyorum. Bu hafta idman pistinde iyi gördüğüm ACARSU ciddi rakip olacaktır. AKIŞ ve BİRSEN DE FAUST geniş kuponlarda olması gereken safkanlardır.


2.AYAK: Tedavi dönemi sonrası üst üste üçüncülükler elde eden KEREMŞAH sabırlı bir bekleme ile sonuca ulaşabilir. Ağır kilosuna rağmen DOBBY en sıkı rakibi olacaktır. YAVUZ REİS zor bir isim ama kendini yarışa verirse en ufak hatayı affetmez. Bu isimlerden sonra KEŞİFTAY, ERSARRAF ve ALEVKIRAN düşünülmelidir.


3.AYAK: Geçen yarışında jokey hatasından dolayı kaybeden SÜLÜNBİKE’nin bu kez kendisini iyi tanıyan jokeyi ile kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


4.AYAK: Az atın katıldığı bu koşuda en az hatayı kim yaparsa o daha şanslı duruma gelecektir. Bu yüzden riske girmek istemiyor ve hepsi yazarak rahat bir yarış izlemek istiyorum.


5.AYAK: Bölünen maiden yarışta iki isim çok farklı görünüyor. Atımız LOVE ME AGAIN ve PRINCESS KHAN arasındaki zevkli mücadele sonucu belirler. İyi adapte olabilirse CEK PARADISE sonlarda çok etkili gelecektir.


6.AYAK: Günün son ayağında, bu hafta idman pistindeki yarış galobunu çok beğendiğim ROSE EF PARADISE önemli kilo avantajı ile en şanslı gördüğüm isim olup favorim. Uzunda iyi sonuçlar elde eden BOUVET hata affetmez. ARK ROYAL iyi ahır bakımı ile mutlaka yazılmalı. HEVA zaman zaman ters koşuyor dikkat derim. PASSION RUNNER ve ANNA HENREETTA sürpriz.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1.2.3.4

9.1.4.3.2.5

8 SÜLÜNBİKE

Hepsi

6.8.2

12.6.1.4.8.5

6’LI GANYAN (3/5/3,8/4/8/2,5,8,11): 773 TLNot: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

2 thoughts on “Mustafa Sav’dan 2 Misli İstanbul Altılısı…

  1. Kupon 216 TL günlük bu kadar oyun oynayıp ay sonunda kar eden var mı bilmiyorum sadece banko adayına bakıp bir ışık alabilmek önemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.