Mustafa Sav’dan takipçilerine 1.851 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağında çok zorlu bir koşu ile güne başlıyoruz. Mümkün olduğu kadar çok at yazılmasından yanayım. Hepsi yazmak en doğru karar olacaktır.


2.AYAK: Adana’da ve Ankara’da birbirinden başarılı yarışlar koşan SUN TIME’ın süper idman durumu ve önemli kilo avantajı ile sevdiği pist ve mesafede kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


3.AYAK: Yılın klasiklerinden biri olan G1 DİŞİ TAY DENEME Koşusunda geçen yılın flaş kısrağı ile bu sezonun süper kısrağı olan iki nadide tay kapışacaklar. İLLÜZYON ve LIGHT OF DARKNESS arasındaki kıyasıya mücadele bence sonucu belirleyecektir.


4.AYAK: Son yarışlarında istikrarsız bir form grafiği gösterse de iyi olduğu zamanlar bu tip gruplarda her zaman başarılı olabilecek potansiyele sahip olan MAVRA uyum içindeki aprantisi ile en şanslı isim. AFACAN, ARİFÇO, CEVHERİZADE ve SİNANLI olması gereken safkanlardır.


5.AYAK: Bu sezon harika yarışlar koşan formda kısrak ÇİRÇÜZ süper ahır bakımı ve uyum içindeki jokeyi ile yine kazanmaya en yakın isim. Aradan sonra bir yarış gören kalite kısrak PRIOR adeta gölgesi olacaktır. Bu iki isimden sonra LUNA LOVEGOOD ve MALA MOJA ihmale gelmezler.


6.AYAK: G1 ERKEK TAY DENEME Koşusunda çok zevkli bir mücadele izleyeceğiz. FIORE MIO yine çok iddialı… Ankara’dan formda gelecek olan GÜLÜM OSMAN, REAL RUNNER ve ANADOLU ASLANI en az favori kadar şanslılar… Yarışın sürpriz ismi ise ters mesafeye rağmen BURGAZ. Bol Şanslar…


ALTILIM

HEPSİ

8 (SUN TIME)

4.7

1.3.5.6.8

2.5.3.4

6.7.14.1.4

2.6’LI GANYAN (2/3,5,8/7/3/3/1): 1.851 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir