1.AYAK: Adana’da daha önce 2 birinciliği bulunan NARŞERBETİ  tekrar döndüğü pistte farklı koşmasını beklediğim isim olacak. Güçlü sprinte sahip CANIM ÇİDEM, bomboş sıkletleriyle ARAYEKYİ ve KÜÇÜK DEMİRKIRIM, grubun en formda ismi olmasına rağmen kilo dezavantajlı YEŞİLTAŞ ile yarış hayatı sınırına yaklaşmaya başlayan GÖKÇE EFE sırasıyla rakip gördüğüm safkanlardır.


2.AYAK: Bölünen maiden mücadelenin 2. kısmında, son startında daha tecrübeli rakipler yanında elde ettiği ikincilik kadar koşarsa KÜÇÜKBAKIR ilk yarışını kazanır. Günün ilk teki olarak risk edilebilir. Geniş kuponlarda ekürisi ile şans arayacak KIZIM LENA, idmanlarında farklılaşan ARJİN ABLA, tecrübeli isim CİVAN ALİ burayı tek yazmayacakların alternatifleri olabilir.


3.AYAK: Oldukça sürprize açık gözüken İngiliz safkanların mücadelesinde; yeni ilgililerinde toparlanmaya başlayan BABY RICH, önde tempo kurarak bitirmeye çalışacak ÇUKUROVA YAĞIZ, son işini yansıtırsa etkili olabilecek LOVE FLOWER, bir önceki çim pist koşusunda enteresan performans çıkaran MİR HANLI, gördüğü koşularla nefes açığını kapatan ÇAĞANHAN ve kum pistte daha etkili olsa da grubun hazır isimlerinden STEEL MATADOR benim önereceğim sıralamadır.


4.AYAK: Kalite olarak bu rakiplerin üstünde olduğuna inandığım ROYAL CHICK favorim. Pisti tanıma avantajlarıyla MAGICIAN GOSHA ve TEMPERANCE mücadeleye ortak olabilecek diğer iki safkan…


5.AYAK: Çim pistteki günün bir diğer sürpriz kokuları gelen mücadelede, süratli giden koşularda etkili gelen YOLDAŞKAYA, beklenen performansı bir türlü göstermese de BONANZA, daha sert gruplarda tabelaları bulunan RENTELE, son koşusunda çıkışta jokeyini düşürdüğü için derecesiz kalan MY DEAR GIRL, üstüne giden olmadığında tehlike yaratan BARIŞ ve inişli çıkışlı grafik çizen MUŞŞİ ayrımsız kuponlarda bulunmalı.


6.AYAK: Son üç koşusundaki tabela dibindeki performansı buradaki rakiplerinden çok farklı gözüken BOLKAR YAVRUSU zorlu programda günün sığınılabilecek safkanıdır.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 5-2-4-6-1-11

2A) 6  // 13-9-3

3A) 5-3-8-9-14-2

4 A) 10-3-6

5 A) 2-3-1-8-6-11

6 A) 1

2. 6’LI GANYAN (2/3/14/6/3/1): 1.965 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir