Barış Düşmez’den geniş kuponda 1.318 TL…

1.AYAK: 4 aylık aranın ardından pistlere kazanarak dönen, kazandığı koşunun ardından daha iyi durumunda sahaya çıkacak olan, bu pistte geride bıraktığı son 7 yarışından 4’ünü kazanan ve ilk 3’ten düşmeyen ŞENHAN ilk şans vereceğim isimdir. Son koşusuna oranla 4.5 kiloluk hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak olan DUMAN ilk rakibidir. Önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm, rakiplerine oranla önemli sıklet avantajı bulunan, son koşusuna oranla 8.5 kilo hafifleyen sıkletiyle sahaya çıkacak ULUBATUR’a dikkat! Gökhan Kocakaya’nın bir kez daha tercih ettiği SAKALAYDIN yazılarak ilk ayak geçilebilir.


2.AYAK: Son koşusunda trafik problemi yaşadığı için kaybettiğine inandığım MISS DEFNE aynı şansızlıkları yaşamadığı takdirde maiden’a veda edebilir. Ekonomik kuponlar risk alarak tek yazabilir. RAVING MOON ile PACE sert rakipleridir. Grubun tecrübeli ismi PASSION RUNNER, 3 aylık aranın ardından gördüğü yarış ile açıklarını kapayan COMMITMENT ile idmanlarında dikkat çeken MERRY FALCON bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.


3.AYAK: Yarışın gidişatını lehine gördüğüm, bu pistte start aldığı 8 koşudan 4 birincilik çıkaran ve ikiliden düşmeyen ZABUN favorim. Halis Karataş’ın tercih ettiği ALİHAN sert rakibidir. JACK SPRAROW unutulmamalı.


4.AYAK: Bugünkü jokeyi idaresinde ve bu pistte 3’te 3 yapan, grubun mesafeyi koşanlar arasında en iyi dereceyi elinde bulunduran AZMANTOR’un, startla birlikte alacağı liderliği aynaya kadar taşıyarak kazanan olmasını bekliyorum.


5.AYAK: Bu pistteki ilk yarışı gayet tatminkar olan SUNDAY STORM daha tecrübeli çıkacağı koşuda ilk şans vereceğim isimdir. Bugünkü jokeyi idaresinde katıldığı ilk yarışında sıkıştırılmayan ve tabela dibinde bitirdiği koşusu ile beğenimi kazanan DEEP ROOTS kuponlara işaretlenmeli. Uzayan mesafede daha iyi koşacağına inandığım ve bugün pistte Kulaklık aksesuarı ilavesi ile çıkacak FEARLESS LADY değerlendirmeye alınmalı. Yine mesafeyi iyi koşmasını beklediğim MISS EVGENIYA ile yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olsa da hazırlıklarını yeterli bulduğum OUT OF THE DARK şablonlara yazılmalı.


6.AYAK: BONJOUR EL SAMAWİ, PEXUSS ve PETEKKAN başta olmak üzere, günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

ALTILI GANYAN

3.1.6.5

3 / 6.4 / 5.1.2

7.5.2

1

8.3.4.7.5

3.4.7.8.11.6.1.2.9.12.5.10

6’lı GANYAN (6/4/5/1/4/7): 1.318 TTL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir