Hakan Çakmak’tan Geniş Kuponda Kocaeli Altılısı…

1.AYAK: İkincilik elde ederek formunu istenen seviyelere çektiğini gösteren kabiliyetli safkan KİLEYİK ve kazandığı koşusundaki formunu daha da ilerilere taşımayı bilen İLELEBET ön plana çıkardığım isimler. Ön tarafa istediği gibi konumlanması durumunda son metrelere kadar mücadelenin içerisinde yer bulacağına inandığım ARDAHAN ve boş kilosunun yanı sıra başarılı jokeyiyle de dikkat çeken REŞİDE favorilerimin ciddi rakipleri olacaklar. Yerimiz varsa; ALTIN ŞİMŞEK, YİĞİTER ve TURBODİZEL ise daha sonraki ihtimaller.


2.AYAK: Tabela başarısı gösteremediği son sınavının izlerini silebilecek bir kapasiteye sahip gözüken REAL PATEK, pisti çok seven TORİÇEM ve kısa arasının dönüşünde adından söz ettirebileceğini düşündüğüm THE RED SONYA aralarında herhangi bir ayrım yapılmadan tüm kuponlara işaretlenmeliler. DANIELAS DAUGHTER, KATHERİNA ve PRINCESS CUVE ise tatminkar form durumlarıyla favorilerimin hatalarını kollayacaklar.


3.AYAK: Son koşusunu kazanarak iyi formunu karşılığını tam manasıyla almayı başaran BLACK PRICESS’i ters tek arayan yarış sever dostlarımız değerlendirebilirler. Üst üste birincilikler elde eden KING USTA ağır kilosuna rağmen favorinin en ciddi rakibi olacaktır. OWN BLOOD ve DESERT FIRE daha sonrası için değerlendirilmeliler.


4.AYAK: Startla birlikte liderliği alacak olan KUDRETLİTAY koşunun ilk metrelerinden sıkı bir baskıya maruz kalmayıp ilk 300-400 metreyi kolay geçerse bizlere bir beyaz bayrak ayna yarışı izlettirir. Ben bu varsayımla kendisinin günün teki olarak değerlendirilmesini tavsiye ediyorum.


5.AYAK: Son sınavında tabela başarısı gösteremese de form ve Bursa’daki idman durumunu beğendiğim KUNYA dişine göre rakipler arasında kazanarak Maiden’a veda edebilir. Ekonomik kuponlar için tek olarak düşünülebilir. Güvenemeyip tek yazacaksak ilk tercihimiz usta jokeyi Mustafa ÇİÇEK idaresindeki TAHSİNAĞA olmalı.


6.AYAK: Satış koşusunda fazla isme şans vermek mantıklı olur kanaatideyim. Son koşusundaki üçüncülüğü tatminkar gözüken SANCAL, verdiği yaklaşık iki aylık arasından dinçlikle iyi dönebilecek kapasitedeki ALUCARD ve bugün ilk kez Dil Bağı takısı denenecek olan MALİ GIRL favori hanesinden önereceğim isimler. DORUQ, BOLİVAR, BLAZE THE GREAT ve AZRA KIZ favorilerime sırasıyla rakip olarak düşünülebilirler. Herkese bol şanslar dilerim…


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-4-6-7-5-1-2

2A) 7-6-5 / 2-4-1

3A) 5-1-2-4

4A) 3 KUDRETLİTAY

5A) 3 / 5

6A) 8-1-5-4-11-2-3

Çatı Kupon: 117,60 ₺

6’LI GANYAN (6/2/5/3/5/8): 1.619,39 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir