Nurettin Güven’dan Adana Altılısı; 2.178 TL

1.AYAK: Maiden’den çıktıktan sonra oldukça sertleşen rakipler arasında boy gösterip başarılı bir 3.lük elde eden Nicobar, yeni ilgililerine artık oldukça alışan ve bugün için üst sıraları zorlayacağına inandığım Cardinal Shot, kilosu ağır gibi gözükse de dişine göre rakipler arasında adından söz ettireceğine inandığım Candy Queen ve bir koşu önce kazanırken oldukça iyi durumda olduğunu gözlemlediğim Queen Proteo aralarında herhangi bir ayrım yapmadan tüm kuponlara işaretlenmeliler. Yarış yaşamına kazanarak başlayan Himalayan ve Good Curry gibi fenomen bir safkanla anneden kardeş olan Million Stone altılı ganyan kuponlarının olmazsa olmaz diğer isimlerdir.


2.AYAK: Ön tarafta istediği tempoyu yakalaması durumunda stiline uygun jokeyi ile beyaz bayrak ayna yapabilecek kapasitedeki Akdağ Fırtınası, kazandığı koşusundaki formunu muhafaza eden Tunçdağ ve son koşularında beklentilerin altında performanslar sergilemiş olsa da bugün şansının yüksek olacağına inandığım Bay Tosunoğlu ön plana çıkarmak istediğim isimlerdir. Yaklaşık 2 aydır start almamış olsa da iyi formunu muhafaza eden Kaşemum Kara ile hakkında iyi duyumlar aldığım Hedbe ekonomik kuponlarda dahi ihmal edilmemesi gereken isimlerdir. Tanışık ve Demirbike ise sürpriz için adaylarımdır.


3.AYAK: Son koşusundaki 2.liğiyle büyük bir beğeni alan Call Me Champ ve yavaş yavaş kendini bulmaya başlayan King Of The South rakiplerinden birer adım öne çıkan isimler olsalar da son koşusunda 2.lik elde ederken ki görüntüsünü beğendiğim El Master da tüm kuponlarda şans verilmesi gereken isimlerdir. Verdiği yaklaşık 2 aylık arasından iyi dönebilecek Oblivion ve ters bir yarış yaparak dinçlikle etkili olacağına inandığım Manipülatör geniş kuponların olmazsa olmaz isimleridir.


4.AYAK: Bu seneki 3 koşusundan da 2.liklerle ayrılarak tırnağının ucuna geldiğini gözler önüne seren Kafkas Pınarı, dişine göre rakipler arasında net bir yarış yaparak kazanabilir. Ekonomik kuponlar için tek olarak değerlendirebileceğimiz safkanın en ciddi rakibinin ilk yarışında fazlaca sıkıştırılmayan ve açıklarını kapatan bu koşusunda ise muhakkak mücadelenin içerisinde yer alacağına inandığım Karakurt Beyi olmasını bekliyorum.


5.AYAK: Yarış yaşamının ilk koşusunu jokeyinin kontrolünde kolay ve gösterişli kazanırken ilerisi için umut vaat eden War Machine, daha iyi durumda geldiği bu mücadeleyi de kazanarak 2’de 2 yapmasını beklediğim isimdir. Altılı ganyan kuponlarına günün teki olarak yazılmasını tavsiye ediyorum.


6.AYAK: Son haftalarda oldukça iyi bir form yakalayan Esas Tay, bu kez çok daha uygunlaşan kilosuyla bir kez daha üst sıraları zorlamasını beklediğim isimdir. İlk koşusunda fotoyu önde geçerken kolay gözüken Küçüktepe, favorinin en ciddi rakibi konumunda. Bu sene iştirak ettiği tüm koşularında tabelanın iyi yerlerinde kalmayı bilen Keyfo ise, daha sonraki ihtimaldir,


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-3-4-6-8-9

2A) 2-1-4-8-7 / 10-5

3A) 2-3-6 / 5-7

4A) 6 / 7

5A) 4 WAR MACHINE

6A) 9-1-7

Çatı Kupon: 108,00 ₺

Geniş Kupon: 504,00 ₺

6’lı ganyan 2.178,08 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir