Nurettin Güven’den takipçilerine İzmir Altılısı; 3.024 TL

1.AYAK: Bu günkü pist ve mesafede iştirak ettikleri ilk koşularını kazanarak yarış yaşamlarına başarılı birer başlangıç yapan King Devil ve Berid ekonomik kuponlar için yeterli görebileceğimiz isimler. Kum pistteki tüm koşularında iyi neticeler elde eden Dangerous Toccet, favori tayların en ciddi rakibi olur. Ağır kilosu kendisi için sorun teşkil etmezse muhakkak iddialı olmasını beklediğim Kamboçyalı ve son günlerde form olarak farklılaştığını söyleyebileceğim Babamerdo geniş kuponlarda yer vermemiz gereken diğer isimler.


2.AYAK: Gününde olduğunda bu tarz gruplarda her zaman iş yapabilecek kapasitede gözüken Duygudenizim, tabela dışında kaldığı son koşusunu gücüne ölçü olarak almadığım Sufle ve boş kilosunun avantajlarını sonuna kadar kullanmasını beklediğim Mistral rakiplerinden birer adım öne çıkan isimler. Son 2.liğiyle kendini bulmaya başladığını gösteren Lolan Güzeli, ilgililerinin bu yarışı için güvendikleri Acarsu, hemcinsleriyle mücadele edeceği bu koşusunun son metrelerine kadar mücadelenin içerisinde yer alabileceğine inandığım Köylümün Kızı ve son koşusunu kazanarak moral bulan Fıstıkcan ise sırasıyla favorilere sert rakip olacaklar.


3.AYAK: Sık koşuyor olsa da uygun rakipler arasından öncelikli olarak şans vermek istediğim isim Mahirini. Safkanın koşu içerisinde adından sıklıkla söz ettirmesini bekliyorum. Form durumu tatminkar gözüken Diyatome, favorinin en yakın takipçisi konumunda. Kazandığı koşusundaki formunu daha da ileriye taşıyan Mehlika Abla ve pist ayrımı yapmadan etkili performanslar sergilemeyi sürdüren Baba Fahrettin tüm kuponlarda yer almalarını tavsiye edeceğim diğer safkanlar. Geriye kalan iki isim Yiğiter ve Kızıl Rüzgar geniş kuponlara yazılıp bu ayak kapatılabilir.


4.AYAK: Üst üste 3.lükler elde ettiği son koşularıyla kazanacak kıvama geldiğini ispatlayan Özekan, şanssızlığını kırarak özlediği 1.liğe kavuşabilir. Tabela dışında kaldığı yarışlarının ardından 2.lik elde ederek dikkat çeken Holigan, favori biraz eksik koşarsa devreye girip söz sahibi olacaktır. Ağır kilo ile koşacak olsa da kalitesiyle farklı bir yerde duran Gökçestar, aprantilere mahsus bu koşuda değerlendirilmesi gereken bir diğer isimdir.


5.AYAK: Yavaş yavaş eski gücüne kavuşma sinyalleri veren Poker Face ve kazandığı son koşusundaki formunu daha da ilerilere taşıyan Oğlum Fırat ön planda tuttuğum isimler. El değiştirmesinin ardından başarılı yarışlar yaparak kendini bulduğunu ispatlayan Yıldız Tozu, ekürisinin de yardımıyla favorilerin en ciddi rakibi olacaktır.


6.AYAK: Son haftalarda yakalamış olduğu iyi formuyla üst üste başarılı neticeler elde eden The Family Of Ada, tırnağının ucunda görüntüsüyle kazanarak Maiden’e veda etmesini beklediğim isimdir. Altılı ganyan kuponlarına günün teki olarak yazılmasını tavsiye ediyorum.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-6 / 5-1-4

2A) 3-4-10-8-7-1-2

3A) 4-3-1-2 / 5-6

4A) 4-5-1

5A) 2-4-3

6A) 4 THE FAMILY OF ADA

Çatı Kupon: 100,80 ₺

Geniş Kupon: 378,00 ₺

6’lı ganyan 3.024,52 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

3 thoughts on “Nurettin Güven’den takipçilerine İzmir Altılısı; 3.024 TL

  1. Sizi gerçekten gönülden tebrik ediyorum..Tahminlerinizi at saklamadan ve olduğu gibi yapıyorsunuz..Kısacası işin hakkını veriyorsunuz..Teşekkürler.!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir