Barış Sunter’den 108 liraya 6.000 TL…

1.AYAK: Arap atlarının uzun mesafeli handikabıyla başlayan altılı ganyanda, son kez ilk iki sırayı az farkla paylaşan GÖZLÜCEMELİKENUR ikilisi rövanşa çıkıyorlar. Ancak bu kısraklar beklenenin altında kalırsa her türlü neticeye açık olacak mücadelede; ŞEF NURİ ile önemli kilo avantajına sahip HAFYAN öncelikle devreye girebilecek isimlerken, sağlam kuponlarda BERSUN ATEŞİ, FEYAT BABA ve TEMELŞAH eklenerek burada risk sıfırlanabilir. 


2.AYAK: 4 ve yukarı İngilizler’in kısa mesafeli mücadelesinde; bu kez önde numarayı bırakmayacağını düşündüğüm CEYAR beyaz bayrak ayna gerçekleştirebilir. İki yarış koşarak kondisyon açığını kapatan KING FALCON en ciddi rakipken, altı aya yakın süredir start almasa da yeterli idman durumuna sahip BORANES bu ikiliden sonra değerlendirilebilir.


3.AYAK: Günün öne çıkan koşusu Arap atlarının kısa vadesinde, mükemmel formunu sürdüren MAHZUNKRAL lehine gidecek mücadelede sonlarda güçlü gelecektir. Yarışları üst üste gelse de TORAMANKAYA, son kez beklenenden daha zor kazanan TAŞAN ve pisti hafif bulursa SOYDERE de şansı yüksek isimlerken, ters mesafede geçen sefer dikkat çeken YILDIRIMİZİ sürpriz!


4.AYAK: 3 yaşlı İngilizler’in uzun mesafeye çıkacakları mücadelede, geçen sefer aynı mesafede tecrübe kazanan KUMTEPER daha uygun grupta ve binicisinin bir kez daha tercihlemesiyle birinciliğe yakın gözüküyor! Tek ciddi rakibi, çok etkin girdiği yarış yaşamında zamanla düşüş gösterdikten sonra geri alınan kalite safkan POWER SOUL olacakken, sağlam kuponlarda ZAMBURİ ve CRAFTER yüksek ikramiye arayanların ilaveleri olabilir.


5.AYAK: Arap kısraklarına mahsus bölünen maidenın ikinci kısmında, uyum sağladığı aprantisiyle son dört koşudur birincilik mücadelesi içinde kalan GÖKÇE HANIM güvenilecek safkanı bulmanın zor gözüktüğü bugünkü program üzerinde tek olarak risk edilebilir!


6.AYAK: Günün son ayağındaki denk güçlerin bir araya geldiği 3 yaşlı dişi İngilizler’in mücadelesinde, biraz daha üst grupları gören GOLDEN SIXTY favorim. Adana sezonuna gösterişli kazanarak giren ANADOLU SHOW, sertleşen rakiplere rağmen çok iyi durumlarıyla DALİ APOLARİN ile ANGEL IN  THE SNOW geliri yüksek safkanlarken, eküri destekli EL QUEEN ve dikkat çekici işler sergileyen PAPER QUEEN’e dikkat!  ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6-5-3-8 / 2-1-7

2A) 3-4-2

3A) 1-7-6-5-8

4A) 2-3 / 6-5

5A) 1 GÖKÇE HANIM

6A) 2-1-5-4-9-8

Çatı Kupon: 108,00 ₺

6’LI GANYAN (8/4/5/2/1/8) : 6.087,87 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Barış Sunter’den 108 liraya 6.000 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir