Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 1.025 TL…

1.AYAK: Son iki koşusundaki ikincilikleriyle dikkat çeken ORHUN REİS, seri dördüncülükler elde eden kabiliyetli safkan VIA VENETO ve form olarak gözle görülür ilerlemeler kaydeden WIN AND DANCE rakiplerinden bir adım öndeler. Yarışını görüp nefes açan TRIPLE HUGE ve ağır kilosundan etkilenmezse üst sıralar için mücadele edecek olan PEACE RUBY ekonomik kuponlarda bulunmalılar… RAY OF SUNSHINE ve BAY BAY HEPİNİZ daha sonra….


2.AYAK: Sert grupta start aldığı son koşusundan başarılı bir üçüncülük çıkararak tırnağının ucuna geldiğini gösteren YEK TO RENK bu kez daha uygunlaşan rakipler arasında kazanmaya yakın gördüğüm tay… Özellikle son ikinciliğini çok beğendiğim ve istenen seviyede olduğunu belli eden ONYEKURU ciddi rakibi olur. Üst üste tabela içinde kaldığı performanslar sergileyen SECRET TO SECRET üçüncü şanslı isim. MOON LION, RABATTO ve ENDLESS SEAS geniş kuponlarda düşünülmeli…


3.AYAK: Verdiği üç buçuk aylık arasının son günlerinde Bursa’da gerçekleştirdiği çalışmalarında ilgilileri tarafından fit duruma getirildiği gözlenen KUZEY YAĞMURU dinçlik yarışıyla söz sahibi olabilir. Son üç koşusunun ikisini kazanan formda isim GÖĞÜSGEREN, ilk kez Ankara’da yarışacak olsa da İstanbul’dan iyi giden ZABUN ve son haftalarda yavaş yavaş eski gücüne kavuşmaya başladığını gösteren FIRE OF WORLD her an için devreye girebilecek klasta safkanlar…


4.AYAK: Bu sene 4 kez koşup 3 kez kazanan ve çok iyi bir forma sahip olan SUN TIME favorim. Son koşusunda tabela yapamasa da bu gibi gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek kaliteye sahip NESTOR ve istikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken LUMINESCENCE sert rakipleridir. EXPECTANCY, ROMOLO ve YAMANBEY de göz ardı edilmemesi gereken isimler.


5.AYAK: İlerleyen yaşına rağmen üst üste başarılı yarışlar yapmaya devam eden BİLDENHAN son koşusundaki ağır kilosundan kurtulmuş gözüküyor. Bugün için kazanmasını bekliyor ve başta öneriyorum. Bugünkü jokeyi idaresindeki 4 startında 2 birincilik elde ederken diğer ikisinde de kendisine tabela içinde yer bulan KADHAN en yakın rakibidir.


6.AYAK: Bu pistte 1600 metre mesafede start aldığı son koşusunda tabela başarısı gösteremese de daha önceki performanslarıyla bu grubun biraz daha üzerinde bir isim olduğunu gösteren BARONIAL, son olarak gerçekleştirdiği 800/51.5 – 400/24.3 R işiyle kazanmasını beklediğim isim. Tek yazabiliriz. Bol şanslar.


6’LI GANYAN TAHMİNİ:

9-8-10-5-1 // 7-4

15-6-13 // 12-7-1

6-5-8-4

4-2-1-7-3-5

5-6

1 BARONIAL

2.6’LI GANYAN (8/7/4/1/5/1): 1.025 TL vermiştir.

News Reporter

3 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 1.025 TL…

 1. Son ayak MÜMKÜN. Olması olasılığı yüzde 50.
  Aynı dereceyi yapmış 1600 metrede son koşularına göre önceki koşulara da baktığımızda mümkün. Amma velakin tay yarışıdır..King Çınar da İLK KEZ jokey ile start alacak. dereceler saliseleri saymazsak aynı. Baronial de TEMUR gibi usta jokeyle aynı derece. Ha devam edelim. Lion child-Zamuum da bu sefer aynı derecelerde ve jokeyler var. ayrıca WEST SIDE GLORY – Volare de de aynı derece. ŞİMDİ SORU ŞU?
  Tay yarışı MAİDEN mesafe 1900 ayrıca ÇİM onuda geçtim ANKARA ÇİMİ.
  Neye göre BARONİAL??????
  Hislere göre ise saygı duyarım. HA DUYUM ALDIM FALAN FİLAN AT SAHİBİ ŞÖYLE DEDİ BÖYLE DEDİ ZIPKIN GİBİ UÇUYOR FALAN…..
  HİKAYE………..

 2. sn atahan bey pazartesi akşamları yaptığınız programları ilgiyle izliyorum konular gayet güzel açıklıyosunuz bu akşam olduğu gibi kamçı ve komiserlerin ilgisizliğini peki birde bizim paralarımızla yuksek komiserler kurulu denen oluşumdaki atanan alakasız kişilerin aldıkları maaşları dile getirirnisiniz saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir