Nurettin Güven’den Geniş Kuponda Ankara Altılısı…

1.AYAK: Vermiş olduğu kısa arasının kendisine yarayacağına inandığım Destanyazar ve son koşularındaki 4.lükleriyle yavaş yavaş isteneni vermeye başladığını gösteren King Leo kuponlara öncelikli olarak yazılması gereken isimlerdir. Ağır kilosu kendisi için sorun yaratmazsa muhakkak üst sıralar için mücadele edecek olan Babacandır, birçok rakibine oranla hafif kilo ile savaşacak olan Ünalan ve pist ayırt etmeden etkili koşan Soydere ekonomik kuponlar için tavsiye edeceğim diğer safkanlar. Koşunun sürprizlerini Fırat Baba ve Termeli Kızı yapabilirler.


2.AYAK: Bir koşu önce bu pistte 2000 metre mesafede kazanan Mezithaber, eğer ki gününde olursa gerçekleştirdiği son 1000/1.11 – 400/28.4 R galobuyla kısa mesafede de kazanmaya yakın gözüküyor. Ekürisinin desteği ile parlak bir performans sergileyeceğine inandığım Güldürenkız, favori biraz eksik koşarsa kesinlikle öncelikli olarak devreye girer. Ağır kilosuna rağmen dengi grupta başarılı bir yarış yapmasını beklediğim Taşıyıcı,  DİL BAĞI takısının performansını olumlu yönde etkileyeceğine inandığım Sungurlu ve bu koşusuyla birlikte bir form sıçraması yapabilecek kalibredeki Kapaklıcan geniş kuponlara işaretlenmesi gereken diğer isimlerdir.


3.AYAK: Güçlü rakipler arasındaki son koşusunda tabela başarısı gösteremeyen Yiğitşah, bugün için dişine göre grupta muhakkak ilk sıradan yazılmalı. Yarış yaşamına bu pistte 1200 metre mesafede kazanarak başlamasının ardından bugün için 200 metre daha uzayan mesafede favoriye sert rakip olarak Fırtınalar Diyarı’nı görüyorum. Son koşusunu kazanarak Maiden’e veda eden Rıfkı Dayı ve kapasiteli bir isim olduğunu bugüne kadar ki yarışlarıyla gözler önüne seren Tarsus Şelalesi koşudaki diğer ihtimaller olacaklar.


4.AYAK: İstanbul çim pistinde 1200 metre mesafede üst üste 1.likler elde etmesinin ardından İzmir çiminde 1300 metre mesafede başarılı sayabileceğimiz bir 3.lük daha elde ederken iyi formunu ispat eden Vizigot, bugüne kadar iştirak ettiği tüm koşularında güçlü rakiplerle mücadele edip çoğunda başarılı olan Boraks ve tabelaya giremediği son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü olarak almadığım Tekaşkım arasındaki mücadelenin koşunun kazananını belirlemesini bekliyorum.


5.AYAK: Dişilere ait olan bu koşunun günün en zorlu mücadelelerinden birine sahne olmasını bekliyorum. Kilo farklarının bariz bir şekilde ortada olduğu ve fazla sayıda safkana şans vererek diğer koşuya geçmek istediğim bu mücadelede form ve kondisyon olarak rakiplerinden birer adım öne çıkaracağım Lady Sephora ve Boudicca kuponlara başta yazılmalılar. Son koşularında beklentileri tam olarak karşılayamasa da kapasitesine inandığım Olinda ve ağır kilosuna rağmen iyi formuyla üst sıraları hedefleyecek Thumbs Up rakip olarak değerlendireceğim diğer isimler. Yeri olanların sürpriz arayışı için önce Brave Apte’yi, ardından Touch Of Class’ı değerlendirmelerini öneririm.


6.AYAK: Yarış yaşamına bu pist ve mesafede 1.16.02 yaparak elde ettiği başarılı 2.liğiyle merhaba diyen Gülnişan, arttırdığı nefesiyle bu kez daha etkili bir performans sergileyeceğine inandığım taydır. Son olarak iç pistte gerçekleştirdiği 800/50.3 – 400/24.6 R işiyle tırnağının ucunda bir görünüm sergileyen safkanın kazanarak Maiden’e veda etmesini bekliyor ve kuponlara günün teki olarak yazılmasını tavsiye ediyorum.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A 5-2-1-9-4 // 3-8

2A 3-2 // 1-4-7

3A 2-1-5-6

4A 4-1-3

5A 1-5-3-2 // 4-7

6A 11

6’lı GANYAN (9/7/6/4/2/11): 804 TL vermiştir.
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir