Barış Düşmez’den takipçilerine İstanbul Altılısı…

5.KOŞU: 7. Koşuda start alacak olan Yelkanım arkası ikinci ayrıldığı sentetik pisteki ilk yarışına hayran kaldığım FOU BLEU maiden’a veda etmeye ilk adayım. NEJDET, KOŞANASLAN, RÜZGARIN HIZI, ÖMERHAT, ŞAMPİYON YÜREĞİ ile GECEKRALI sırasıyla rakipleridir.


6.KOŞU: Aranın ardından ağır sıklet altında görmüş olduğu yarış ile açıklarını kapayan ve en az kendisi kadar şansı olacağına inandığım ekürisiyle beraber KAYI BEYİ favorimdir. NESTOR ile JACK SPARROW sert rakipleridir. 2 yarış gören ve kantarmasını yakından tanıyan pilotuyla buluşan BAYEZID‘a bugün dikkat! GOLDENPASS, BEYOND REDEMPTION, JEDI ile AĞRI KASIRGASI geniş şablonlara önerim.


7.KOŞU: TEKÇAREM ile ALİNA SULTAN‘ı ekonomik kuponlara eşit olarak yazmanızı tavsiye ediyorum. YELKANIM ile SNOWFLAKE ikilinin eksik koşması halinde şansı artacak isimlerdir.


8.KOŞU: Yarışın gidişatı lehine görünen KOCAVEZİR, ağır sıklet taşımaktan olumsuz yönde etkilenmediği takdirde kazanabilir. NITROX ile EKINOKS DAKOTA favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek öncelikli isimlerdir. BROWN PILOT ile FRAZIER daha sonra değerlendirmeye alınmalı.


9.KOŞU: Tabela dibinde bitirdiği yarışını oldukça beğendiğim ve ilgililerinin Ankara’dan hedef yaparak getirdikleri OLĞAÇ TAY maiden’a veda etmeye ilk adayım. Bu kez şansını Halis Karataş ile deneyecek olan EFEER rakibidir.


10.KOŞU: Çim pistte start aldığı son koşusunu yaşadığı trafik probleminden dolayı kaybettiğine inandığım, bugün son birinciliğini elde ettiği pist ve mesafeye çıkacak olan LAZ OĞLUM‘un, dişine göre rakipler yanında kazanan olmasını bekliyorum.


2.ALTILIM

1-5-4-11-6-7-2

9-2-1-7 / 4-3-8-10

1-2 / 7-6

1-5-6 / 2-3

5-1

3

6’LI GANYAN: (5/2-5/2/3/1-6-10/3) 1.132 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir