TEKİR BEYİ’nin yeni sahibi belli oldu…

Sultansuyu Tarım İşletmesi Yetiştirmesi TEKİR BEYİ (Özgünhan – Kehribar) isimli 2’li Erkek Tay Elit Tay, teklif usulü ile yapılan satış neticesinde yeni sahibine kavuştu.

İlgili Satış Şartnamesi esaslarında pazarlık usulü ile yapılan satış neticesinde Hasan Karaca tarafından 400.000 TL’ye satın alındı.

 

News Reporter

5 thoughts on “TEKİR BEYİ’nin yeni sahibi belli oldu…

  1. Alan kazanır misali…Hayırlı olsun , Eşgalli bir tay ,yürekli bakışlarında babasının izi var.Sahalarda fırtına misali esecektir.Yarış karekteri yüksek olup babadan tam bir çim atı dır. Kaba kumda sadece galop niyeti koşmalı kum tercih edilecekse illa sentetik olmalı…(Kısa orta uzun mesafe ayırmaz, zımba misali sağ sağlam)Bol şans Tekir beyi…

    1. Tekir beyi duruşuyla endamıyla ve gözündeki ışığıyla geleceğin şampiyonu olabilecek bir Tay. alan kişiye hayırlı olsun

  2. TİGEM in Aygır 2024 fiyatlarını açıklamaya niyetleri yok, Herhalde Tjk kayıtları bittikten sonra akıllarına gelir ve bir kaçta insanların kayıt yaptığı aygırı satın alıp işleri karıştırırlar. Devletin içinde ayrı bir devlet onlarda, ayrıcalıklı idareciler.

  3. İnşallah iyi koşar …bu atın direncini immün sistemini güçlü tutmaları kazanmaları için şart….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir