Atahan Zilcioğlu’ndan Geniş Kuponda İstanbul Altılısı; 9.051 TL

1.AYAK: İstanbul’da Cuma Altılısı çok zor iki koşu ile başlıyor. Birbirlerine bariz üstünlükleri bulunmayan ve yakın performansa sahip safkanların bir araya geldiği 3 ve yukarı yaşlı kısraklara mahsus Handikap-16 mücadelede sizlere öncelikle altı safkan önermek istiyorum. Bunlar; pist ayırt etmeden iyi koşan ve zaman zaman buradaki rakiplerinden 10 kiloya yakın fazla sıkletler mücadele ettiği koşularda onları geride bırakan Adal favorim. Valeria, Lady Avşa, September, Amelia ve Appasionata sırasıyla rakip gördüğüm isimler. Ancak yine de bu ayağa dikkat etmek lazım.


2.AYAK: Günün bir diğer zorlu mücadelesinde koştuğu yarışlarda sergilediği performans ve özellikle gayet tatminkar son iki yarışı ile Kahraman Evlat ilk şans verdiğim isim. Yedi Beyaz istikrarlı ve yarışları ve bu gruptan daha iyi performansı ile ilk rakibidir. Efe Mete Bey’in Ankara’dan fit durumda geldiği söyleniyor. Saadın Soyu gördüğü yarış sonrası farklı koşabilir. Bu dört tayı yazdıktan sonra Ertay, Meymene, Sürgünbatur ve Aybenova’yı düşünelim…


3.AYAK: Geçtiğimiz yılın G2 galibi ve G1 ikincisi Çaldıran bu sene sezona iyi başlayamadı ama yine de tabelanın hemen arkasındaki performansları ile kendisinden beklentileri korumaya devam etti. Bugün onun için farklı bir gün olmasını bekliyorum. Çok iyi formuyla Al Tan bu safkanın en yakın rakibi olacaktır.


4.AYAK: Topaz Girl çok klas bir kısrak, özellikle de bu mesafelerde son derece etkili… Doğrusu ben kazandığı son yarışını da çok beğenmedim ama yine de kazanmış olması önemli… Bu grupta üstüne gidebilecek isimler de olmasına rağmen bu zorlu programda tek yazma riskini alacağım.


5.AYAK: Grubun en form ismi olan ve üst üste kazandığı yarışlar sonrası iyi durumunu koruyan Ersavaş, formda hokeyi ile günün ikinci bankosu olarak tercih edilebilir. Ankara’dan ilk kez İstanbul’a gelecek olan Lazfatih ve bu mesafenin en iyi performansına rahip olan Halay’ı geniş kuponlarda ilave edebiliriz.


6.AYAK: Altılı Ganyanın kapanış ayağı günün sürprize müsait yarışlarından biri… Sırasıyla şans verdiğim sfakanlar; Bahçederebeyi, Canşadi, Nando, Enfes Tamer, Mertcan Tay, Gökyüzünde ve Çelik Murat… Bol Şanslar…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2,1,4,5,6,8

2A) 5,12,2,7 / 3,11,8,9

3A) 4,2

4A) 7 TOPAZ GIRL

5A) 2 ERSAVAŞ / 5,3

6A) 8,10,7,12,14,6,1

Çatı Kupon: 168,00 ₺

2.6’lı ganyan 9.051,52 ₺ vermiştir.


 @ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir