Enver Arslan’dan 115 liraya İstanbul 1.Altılısı; 4.787 TL…

1.KOŞU: İstanbul’da koşuya ve mücadeleye doyuracak bir yarış programı var. Maiden mücadelede ön plana çıkan iki isim olduğunu düşünüyorum. Bunlardan favorim Tizy! N. Avcı ile bir kez daha piste geliyor ve bu kez daha da iyi durumda! Tartışmasız favorim. Tek rakip olarak hayatının ilk yarışında grubu çok gerilerde takip edip ekrana en diri giren isimlerden olan Islak İmza yazacağım. Yarış başında adapte olabilirse favoriye sert gelir.

SIRALAMAM: 11-5


2.KOŞU: Az atlı olmasına karşın günün en zor koşularından biri. Favorim Supercluster. Son yarışı ile morallenen ve daha da iyi duruma gelen tay birincilikleri seriye dönüştürmeye çalışacak. Rakip olarak Girl of Dora ve Cookie Dough ikilisini ayrımsız öneriyorum. İki tay da favoriye çok yakın bir görünümdeler ve kuponlarda kesinlikle yer almaları gerekir. İstikrarlı koşmaya devam eden ve apranti indirimi alarak yarışmayı seçen Narmanlı Elif, kupona ekleyeceğim son isim olacak.

SIRALAMAM: 4-2-1-3


3.KOŞU: Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan Gayın Sin, usta jokeyi ile koşuya erken adapte olabilirse net bir galibiyetle yarış hayatına başlayabilir. Yarış hayatlarının ilk koşusu için piste geldiklerinde beğenimi kazanan iki tay Hurricane Heart ve Nox Atra o gün için bekleneni veremeseler de bugün kuponları sağlamlaştıracak alternatiflerdir.

SIRALAMAM: 3-5-8


4.KOŞU: Mesafeye çıktıktan sonra dayanıklılığı ile rakiplerini zora sokup üst üste kazanan Avcı Tokoçin bir kez daha kazanmaya çok yakın gördüğüm isimdir. Zorlu İstanbul programında alternatifsiz öneriyorum.

SIRALAMAM: 1


5.KOŞU: Altılı ganyan oyunlarının ilk kesişiminde, bomboş kilosu, kendisini yakından tanıyan jokeyi ve verdiği kısa ara sonrası kusursuz görüntüsü ile Grandpa çok net favorim. Özellikle son koşularında yaptığı etkili sprintlerle göz okşayan ancak sonuç alamayan Pilots Boy bu kez formda jokeyi ile şans arayacak. Sonlarda kalp çarpıntılarını yükseltebilir, dikkat.

SIRALAMAM: 8-4


6.KOŞU: Olabildiğince çok isme şans verilmesi gereken, her türlü sonuca açık bir mücadele izleyeceğiz. Favorim yarış hayatında ilk kez uzun mesafe koşacak olan Yavuzkeyf! Aradan dönüş yarışında çok güzel sinyaller veren isim aynı jokeyi ve uygun kilosu ile koşuya ağırlık koyacaktır, favorim. Uygun kilolu ve uyumlu jokeyleri ile gözüme çarpan Hızlı Ayak ve Can Oğlum muhakkak kuponlara eklenmeli! Formda Göktuğtay, kompakt gidecek yarışta kısa sprintle hakim olabilecek Minnak ve bu tarz gruplarda sıçrama yapan Turbo Dizel oyunlarda yer bulabilecek alternatif isimlerimdir.

SIRALAMAM: 8-10-12-2-7-1


7.KOŞU: Seyir zevki açısından son dönemlerin en çarpıcı yarışlarından birini izleyebiliriz düşüncesindeyim. İkiden fazla isim yarış fotosuna kalabilir. Ritmini bulan Bonny Bomb favorim. Ancak bu tay rakiplerinden kolayca ayrılan bir isim olmadığından jokeyi zamanlamayı çok iyi ayarlamak zorunda. Formda jokeyi ile ona güvenenleri heyecanlandırsa da kazanabilir, ilk şans onun. Ayhan Kurşun ile uyumlu gözüken ve şahane kazanan Anabella, bu hafta daha da iyi koşar, rakibiyle yine buluşur ve rövanşı da vermeyebilir! Önde bomboş kalabilecek olan ve formda jokeyi ile bekleme yapacak rakiplerini çaresiz bırakabilecek kadar iyi gözüken Horror, olmazsa olmazlarımdan! Aradan dönüşünü çok merak ettiğim Operasyon da kuponuma alacağım son isim olacak.

SIRALAMAM: 2-1-5-6


8.KOŞU: Bu tarz koşularda risk almayı seven bir yapım var. Yarış hayatının ilk startında koşuya hemen adapte olan ve düzlüğe kadar da yarışta başarılı olacağını hissettiren My Dear Brother o gün için tabeladan uzak kalmıştı. Mesafenin kısalması, tayın daha da iyi duruma gelmesi ve jokeyinin tay ile devam etmesi bence fazlasıyla yeterli. My Dear Brother alternatifsiz önerimdir.

SIRALAMAM: 5


9.KOŞU: Yine az atlı ama bol mücadele vaat eden bir koşuyla karşı karşıyayız. Song Rising basamakları çok hızlı çıkacak bir görünümde ve bu koşusundan sonra rotası çok daha ciddileşebilir, favorim. İlk iki koşusundan galibiyetlerle dönen Street Runner çok daha iyilerini yapabilecek kumaşta ve muhakkak şans verilmeli. Bu koşu için tatlı bir sürprize imza atmasını beklediğim ve adrenalin sevenler için net önerimse Proteus olacak.

SIRALAMAM: 4-5-3


10.KOŞU: İstanbul’da kapanış çok zor bir yarışla olacak. Favorim Duman. Trafik problemi yaşamazsa, kumaşıyla bu gruba hakim olabilir. Akkula ritmini buldu, bu kez daha uyumlu jokeyi ile sonlarda önde görebileceğimiz bir diğer safkan olarak kuponlara yazılmalı. Ağır kilosuna rağmen çok formda görüntüsü ile Baba Zaman, padok görünümüne bayıldığım Can Aslanım, sonlarda etkili gelebilecek Subike ve Tek Aşkım kuponları sağlamlaştırır. Koşunun mega bombası sonlarda en dıştan gelebilecek Gurbet Ateşi olur.

SIRALAMAM: 5-2-1-3-8-11-9


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 11-5

2A) 4-2-1-3

3A) 3-5-8

4A) 1 AVCITOKOÇİN

5A) 8-4

6A) 8-10-12-2-7-1

Tutar: 115,20 ₺

1.6’lı ganyan 4.787,26 ₺ vermiştir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 8-4

2A) 8-10-12-2-7-1

3A) 2-1-5-6

4A) 5 MY DEAR BROTHER

5A) 4-5-3

6A) 5-2-1-3-8-11-9

Tutar: 403,20 ₺


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir