1.AYAK: 60 kiloyla katıldığı son Kv-6 1400 metrelik kum koşusunda bu grup için başarılı sayılabilecek bir 5.lik çıkararak oldukça beğenimi toplayan Qaivy’nin uygunlaşan sıkletiyle çok daha iddialı bir sonuçla ayrılmasını bekliyorum. İstanbul’dan iyi durumda giden ve koşunun muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması lehine Penguen, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde rakip tanımayacaktır. Bu tip mesafelerde çok daha başarılı koşabilen İlkerbeyli, devam ettirdiği formuyla her an devreye girebilecek yetenekte…

2.AYAK: Pist ve mesafedeki son yarışı gayet başarılı Lion Flag, dişine göre rakipleri bulan Anita Blake, kısa bir süre istirahat ettirilen Deep Love, istim üzerine getirilen Baba Muzo ile gücü nispetinde başarılı koşabilen Miss Tudor sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

3.AYAK: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz bassın. Cooger gibi oldukça klas bir safkanın anne kardeşi olan Victor Wolles, yeterli hazırlıklarıyla rakiplerine nazaran oldukça ön plana çıkıyor. Eksik koşması halinde karışacak olan ayakta; Üldes, La Casa De Papel, Gran Blanco ile Shoemaker devreye gireceklerdir.

4.AYAK: Tam dişine göre rakipler arasında start alan Göldem ile İstanbul’da umduğunu bulamayan Tatarkan arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

5.AYAK: Pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Mazlumzülfikar ile tırnağının ucuna getirilen Kıvraktay arasındaki mücadeleye, sonlarda yapacağı ataklarıyla Bedih de iştirak edebilir.

6.AYAK: Yarış kazanarak moral bulan Urla Destanı ile sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Oğlum Kayra ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Ninoşun Oğlu ve Egebeyi gözden uzak tutulmamalı.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 9-5-4

2.AYAK: 2-8-3-5-4

3.AYAK: 6-5-8-2-4

4.AYAK: 1-2

5.AYAK: 10-4-2

6.AYAK: 6-1 / 3-2

6’LI GANYAN (1,9/2/2/1/10/2): 694 TL vermiştir.

Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir