Türkiye Jokey Kulübü duyurdu, Çarşamba Şanlıurfa’da yarış yok!

Türkiye Jokey Kulübü 03.01.2024 Çarşamba günü Şanlıurfa yarış programında yer alan koşulara at sahipleri tarafından deklare yapılmadığı için söz konusu günde yurt içinde sadece İstanbul yarış programının yer alacağını duyurdu.

03.01.2024 Çarşamba yurt dışı yarış programında ise;

 • Gündüz – Greyville (Güney Afrika),
 • Akşam – Lyon La Soi (Fransa) ve Tampa Bay (ABD),
 • Gece – San Isidro (Arjantin)’daki yarışlara müşterek bahis oynatılacak.
Şanlıurfa Hipodromu
News Reporter

11 thoughts on “Türkiye Jokey Kulübü duyurdu, Çarşamba Şanlıurfa’da yarış yok!

  1. Birim fiyat pek de önemli değil. Önemli olan toplanan para ne kadar, geri dağıtılan para ne kadar? Önce bunu açıklasınlar.

 1. Lütfen bu jokey kulübü , altılıda toplanan parayi da yazsın. Yıllardır sadece dağıtılacak parayı yazıyorlar. Amerikada her tip oyunda toplanan para ve kesintiler söyleniyor. Biz enayi değiliz. Herkesi ahlaklı olmaya davet ediyorum.

  1. o değerler varmı sizce. tüm yarış severler bi oynamayı bıraksın bakalım at yarışı diye bir şey kalıyormu ulkede.

 2. Amerikada her hipodrom, kendi kesinti oranını uyguluyor ve toplanan parayı da ilan ediyor. Toplanan paranın yüzde 80 veya 87 civarı yarışsevere geri dağıtıyor. Türkleri keriz yerine koymayı bırakın . Yeter.

 3. Tüm Türkiye deki yarışsever urfalı at sahipleri kadar olamadı. Bursada bir kişi bile oynamasa yaptıgı o aşırı zamları paşa paşa geri alacaktı TJk.Ha Urfalı at sahipleri hakkını elbet alacaktır çünkü hak mücadeleyle alınır helali hoş olsun.Ya bizim yarışsever ne diyor urfadaki yarışlara güvenmiyorum param ziyan oluyor o yüzden oraya oynamıyorum.Asıl Tjk yapıyor yapacağını paranı iki kat kaybedeceksin ona neden oynuyosun peki

  1. canım kardeşim sadece urfada değil. ülkedeki bütün yarış ve şans oyunlarında hile hurdalar var ve bitmezde. onun için toplum bu çarpık düzene tepki göstermediği sürece bu çark böyle döner ve devam eder.

 4. %100 zam mı olur ya !! niye bizler bu durumu protesto etmiyoruz,organize olamıyoruz !! Twitter da organize olunmalı ve en az 1 hafta oynamayalım bak nasıl çekiyolar zammı geriye…

 5. Tjk nin yaptığı zamlar akıl alır değil 100/100 zam nedir ayıptır siz bu işi tamamen kumara doktunuz yeni yıl itibariyle oynamıyorum insallahda başlamam size darphane yetişmez

  1. Zam, mal ve hizmete yapılır. Buna zam denmez. Birim fiyat önemli değil. Önemli olan, tjk’ nın ne kadar topladığı ve ne kadar dağıttığı. Ne kadar topladıklarını yarışseverden saklıyorlar . Bu çok büyük bir ahlaksızlık. Çok kurnazca, sinsice, sadece dağıtılacak parayı yazıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir