Türkiye Jokey Kulübü Olağan Genel Kurulu tamamlandı

Türkiye Jokey Kulübü Dernek ve İktisadi İşletmelerinin 2024 yılı Bütçeleri ve Tüzük Değişikliği ile ilgili Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Aralık 2023 Pazar günü saat 10.30’da İstanbul Bakırköy Hilton Otel’de 59 Asli Üyenin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda Divan Başkanlığına eski Başkanlar Behçet Homurlu, Divan Üyeliklerine ise Kemal Arif Turan, M. Ülkan Delikan, Balkar Balkaroğlu ve M. Sencer Girgin oy birliğiyle seçildiler.

Toplantının açılışında; Ulu Önder Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz ile Türkiye Jokey Kulübü ve tüm atçılık camiasından ebediyete intikal etmiş olan üyelerin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu.

Kulüp Başkanı Serdal Adalı’nın açılış konuşmasının ardından Genel Sekreter Ahmet Özbelge, Türkiye Jokey Kulübü Dernek ve İktisadi İşletmelerinin 2024 yılı gelir gider tablosu ile yatırım bütçelerini Genel Kurul ile paylaştı.

Sunumdan sonra eski Başkanlardan Ömer Faruk Girgin ve eski Muhasip Üyelerden Cüneyt Çalıcıoğlu birer konuşma yaptılar. Genel Müdür Tuncel Aydın ise Merkezi Bahis Sisteminin yenilenmesi hakkında Genel Kurula bilgi sundu.

Türkiye Jokey Kulübünün Dernek ve İktisadi İşletmelerinin 2024 yılı bütçeleri ayrı ayrı oylamaya sunularak oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantı gündeminin 5’inci maddesi uyarınca, dernek tüzüğünün muhtelif maddelerinde yapılan değişiklik önerileri görüşüldü ancak yapılan oylamada değişiklik maddeleri kabul edilmedi.

Dilek ve öneriler gündem maddesinin ardından Genel Kurul sona erdi.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir