Ünlü Antrenör Sosyal Medya’dan duyurdu…

Uzun yıllardır birlikte çalışan ve bu süreçte önemli başarılara imza atan Gülerce Ekürisi ile Bekiroğulları Ailesinin yolları ayrıldı.

Başarılı genç antrenör Engin Bekiroğulları sosyal medya hesabından yaptığı “Uzun süredir birlikte çalıştığımız Gülerce ekürüsü ile bugün itibariyle yollarımızı ayırdık. Kararın her iki taraf için de hayırlı, uğurlu olmasını dilerim.” şeklindeki paylaşımı ile bu ayrılığı takipçilerine duyurdu. Kararın iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz.

News Reporter

6 thoughts on “Ünlü Antrenör Sosyal Medya’dan duyurdu…

  1. Bu birlikteliğin son dönemde çok başarılı gittiği söylenemez. İki taraf için de hayırlı olsun.

  2. Eküriyi yeniden İzmir’de görmek isteriz. Eski şampiyonları hep Şirinyer’de koşar ve büyük başarılar elde ederlerdi. Umarım Şirinyer’e ve eski ihtişamlı günlerine geri dönerler.

  3. Haldun Güneş veya Bahattin Dağ olmalı.Jokeyde tekrar Halis Karataş olmalı.Özcan Yıldırımdan vazgeçmeleri gerekir.

  4. ekürü yavuz gülerceden sonra en parlak dönemını selım kaya akif bektaş bırlıktelıgı ıle gördü bekırogulları ellerınde okadar cok at varkı emınım takıp edemedıklerı ıcın sorunları bıtmeyen kosamayan atlar doludur gülerceler ıcın bence dogru bı karar olmus önemli olan ıyı bır antrenör ıle anlaşmak

  5. yapilacak tek şey selim kaya ile anlaşıp bayrağı ona vermeniz… ancak o aydınlığa çıkartır bu eküriyi tekrardan… anahtar teslim selim kaya ve kendisinin belirleyeceği bir antrenör…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir