Mustafa Sav’dan 611 TL’lik İzmir Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağındaki Kısa vade yarışta vasatın üzerine çıkamayan tayların mücadelesinde ayırım yapabilmek zor. Hepsi yazan rahat bir yarış izler.


2.AYAK: Şu ana kadar yarış kazanma başarısı gösteremeyen tayların maiden mücadelesinde devamlı ikinci olma başarısı gösteren HOVARDA bu kez şansızlığını yenebilir. İlk startında çok favori çıkıp tabela dışında kalan URLAKIZI artan yarış tecrübesi ve etkili jokeyi ile en ufak hatayı affetmez. Bu iki safkanın eksik koşması halinde GERENCE, GÖKTUĞ ve BARIŞIN GÜCÜ devreye girerler.


3.AYAK: Dişilere ait handikap yarışta kilo farklarının olması sebebi ile kazandığı yarış sonrası formunu koruyan OVER ALL sevdiği pist ve mesafede yine kazanmaya en yakın isim. Çok daha sert rakipler yanında koşan GÜÇLÜ KIZ ağır kilosuna rağmen uygun grupta yine şanslı olacak isimler arasında. Geçen yarışında çok kötü koşan JAK VJETAR ters bir yarış koşabilir, dikkat! ANGELETTA  beyaz bayrak ayna yapabilir. Bu hafta idman pistinde çok iyi olduğu duyumları aldığım FRESH YOURSELF de sürpriz yapabilecek potansiyele sahip.


4.AYAK: İzmir sezonun önemli yarışlarından biri olan Alsancak koşusunda son yarışlarındaki eksiği bulunan ve bu yarışta dil bağı takısı ilave edilen SECRET LOVER favorim.  Kalite kısrak FLORIDA COAST bir yarış pas geçmesine rağmen İstanbul’daki hazırlıkları çok iyi olup yine şanslı olacaktır. Bu iki safkan arasındaki zevkli mücadele sonucu belirler.


5.AYAK: Bölünen maiden koşuda yarışın en tecrübeli ismi olan DUYGU SELİ’nin kazanmaması için hiçbir sebep yok, ben bugün şansızlığını yenmesini bekliyorum. Ancak eksik yada kötü koşması halinde ilk startında üzerinde çok fazlalık olan ILDIR EFESİ bu sefer çok daha hazır gireceği bu yarışta en ufak hatayı affetmez.


6.AYAK: Günün son ayağında oldukça vasat safkanlar yanında start alacak olan DEMİR PENÇE’nin klas jokeyi ile potayı önde geçmesini bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


ALTILIM

HEPSİ

4.10.8.3.1

4.1.2.3.5

3.5

7.5

4

Tutar: 56 TL

31 Ocak 2020 Cuma İzmir 6’LI GANYAN (8/4/3/3/4,7/4): 611 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir