Nurettin Güven’den Çatı Kuponda Ankara 1.Altılısı; 2.881 TL

1.KOŞU: Her ne kadar çim pistte yarıştığı son koşusunda tabela başarısı gösterememiş olsa da bugün için muhakkak başlarda şans vermemiz gereken Lazfatih, üst üste 1.likler elde ederek ne denli iyi bir forma sahip olduğunu gösteren Altıneken ve bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek kapasiteye sahip Ezerdöver aralarında herhangi bir ayrım yapılmadan tüm kuponlara işaretlenmeliler. İlerleyen yaşına rağmen mücadelelerin içlerinde kaldığı yarışlar yapmaya devam eden Çakmakşah ve bugünle birlikte çıkış yakalamasını beklediğim Düldül kesinlikle ihmale gelmeyecek diğer safkanlar.


2.KOŞU: Adana kum pistinde 1200 metre mesafede kazanarak başladığı yarış hayatına Ankara kumunda devam edecek olan klas tay Royal Mountain, 2’de 2 yapmaya çok yakın duruyor. Favori kendisinden beklediğim yarışını yapamazsa devreye öncelikli olarak ağır kilo ile koşacak olsa da iddiasını konuşturmasını beklediğim Il Postino ve çim pistteki ilk koşusunda fazlaca zorlanmadan 1.liğe ulaşan Lion Of Lions girerler.


3.KOŞU: Son 3 koşusunu da kazanarak harika bir form durumuna sahip olduğunu gösteren ve ilgilileri tarafından üzerine titrenerek bu koşusuna getirilecek olan El King, bir kez daha fotoyu önde geçerek 1.lik serisine devam edebilir. Ekonomik kuponlar için tek olarak düşünebiliriz. Son koşularının tamamında başarılı olan Junior Iskch ve kazandığı koşusundaki formunu daha da ilerilere taşıdığını öğrendiğim Kolo favorinin en ufak hatasını geriye çevirmeden değerlendirirler.


4.KOŞU: Son koşularındaki 2.likleriyle tırnağının ucuna geldiğini gözler önüne seren Lordum ve süper formuyla kum pistte yine başarılı bir netice elde edeceğine inandığım Gürayhan rakiplerinden birer adım öne çıkan isimler. Son koşularında farklı pistlerde de olsa iyi mücadeleler ortaya koyan Kaşıkçıbeyi ve 2.lik elde ettiği son performansını tekrarlayabilirse muhakkak iddialı olacağına inandığım Power Of Quatro favorilerin en ciddi rakipleri konumundalar. Ağır kilosu kendisi için sorun teşkil etmezse sonlara kadar mücadelenin içerisinde yer alacağına inandığım Aydınefesi ve gördüğü yarışıyla üzerindeki fazlalıkları atan Akmaner altılı ganyan kuponları için olmazsa olmaz diğer isimlerdir.


5.KOŞU: Yarış yaşamına çim pistte tabelayı tamamlayarak başlayan Suruç Narı, bu kez kum pistte daha iyi bir netice almak için mücadele edecek. Her iyi formu hem de artan nefesiyle kazanarak Maiden’e veda edebileceğine inandığım tayı favori hanesinden öneriyorum. Yarış yaşamına bu koşusuyla iyi durumda başlayacak olan Nejva ile özellikle son koşusundaki 3.lüğü dikkat çekici olan Munis favori kendisinden beklediğim yarışını yapamazsa devreye girerler. İlk 2 yarışının ardından DİL BAĞI takısı ilavesi alarak kum piste çıkacak olan Aysarısı ve koştukça kendini bulacağına inandığım Kraliçe Devasena ihmale gelmeyecek diğer safkanlar. Sürprizi tecrübeli tay Hatunana’dan bekliyorum.


6.KOŞU: Son koşularındaki görüntüsü dikkat çekici olan Jonah Hex, bugün için tam da dişine göre bir grup yakalamış durumda. Form olarak eski gücünden uzak gibi gözükse de bugün gerekli patlamayı yapmasını beklediğim safkanın kazanacağına inanıyor ve altılı ganyan kuponlarına günün ortak teki olarak değerlendirilmesini tavsiye ediyorum.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3,1,2,4,5

2A) 2,1,4

3A) 1 / 2,3

4A) 8,4,2,3,1,5

5A) 9,8,7,1,5 / 2

6A) 3 JONAH HEX

Çatı Kupon: 225,00 ₺

1.6’lı ganyan 2.881,57 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir