1.AYAK:  Son yarışında sprinte geç kalan ATİBA sevdiği pist ve mesafede etkili jokeyi ile rakibinden rövanşı alabilir. Küçük oynayan yarış severler tek olarak değerlendirebilirler. Ağır kilolara alışkın bir isim olan DOĞA KANUNU yine rakibini avlamak için mücadele verecektir. Bu iki safkanın kötü koşması ihtimaline karşın CREED BOY ve WIN AND DANCE geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.


2.AYAK: Denk güçteki safkanların iştirak edeceği bu koşuda; ASTEROİD, ÇOŞGEL, ATEŞHATTI, ZAZAHASAN, YURTYAPAN ve tedavi döneminden sonra bir yarış gören kalitesi malum olan KARAGÜL BEYİ mutlaka yazılması gereken isimlerdir.


3.AYAK:  Bu kez tüm faktörler lehine olan İREM SU en iyi anlaştığı pilotu ile kazanmaya en yakın isim olup benim favorim. Ankara’dan formda gelen THE DAUGHTER SUN en sıkı rakibidir. Bu iki safkan arasındaki kıyasıya ve zevkli mücadele bence kazananı belirler, en az hatayı yapan potaya uzanır.


4.AYAK: Arap atçılığının önemli isimlerinden biri olan adını tarihe yazdıran merhum Remazan KAYA adına koşulan bu önemli yarışta çok yüksek kan hatlarına sahip elit safkanlar mücadele edecekler. Ben ayırım yapamıyorum. Kimi yazmazsam onun kazanacağına inandığım için HEPSİ diyorum. Işıklar içinde uyu güzel ve özel adam Remazan abim…


5.AYAK: Şu ana kadar yarış kazanma başarısı gösteremeyen 3 yaşlı Arap tayların maiden mücadelesinde; son yarışları bu grup için fazlası ile tatminkar olan ŞAŞKIN’ın sevdiği pist mesafede kazanmasını bekliyorum. Bu safkanı bugünkü zor programda günün en güvenilir liman olarak görüyor ve siz yarış severlere banko olarak öneriyorum.


6.AYAK: Günün son ayağında; süratli safkan TURBOCU uygun gurupta favorim. Zaman zaman etkili yarışlar koşan RIŞVANOĞLU en sıkı rakibi. Bu hafta idmanlarında göz kırpan BALTACI ihmale gelmez. ŞAHİN TEPESİ ve HURŞİT geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir. Bol şanslar.


ALTILIM

(7.2.4.6) (2.4.5.1.3.7) (2.5) (HEPSİ) (7) (10.2.1.3.13)

2. 6’LI GANYAN (2/7/2/2/7/1,4): 2.245 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir