Mustafa Sav’dan İstanbul Altılısı; 12.179 TL

1.AYAK: Günün ilk ayağı denk güçlerin bir araya geldiği bir koşu… RAIN MELODY’nin son yarışı bana göre ölçü alınmamalı, sevdiği pist ve mesafede potaya en yakın isim olup favorim. KHAN KHAN BABY gördüğü yarışlar sonrası kondüsyon olarak yeterli seviyeye ulaştı, bu defa çok daha iyi koşmasını bekliyorum. MARCH VIOLET zor kazanan bir safkan olmasına rağmen önemli kilo avantajı ile şansızlığını yenebilir. ANADOLU GÜZELİ ve PACE koşunun sürpriz isimleridir.


2.AYAK: Bölünen maiden mücadelenin ilk sırasında her geçen gün üzerine koyan MISS VESTRIS süper yarış galobu ile birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. SOFONISBA ikinci olduğu yarış sonrası şampiyon jokeyin tercihi ile sıkı rakibidir. WIN HER LOVE bu koşuya ciddi hazırlık yaptı ihmale gelmez. FLYNG JO son yarışında sağlıklı bir şekilde starttan iyi çıkınca etkili oldu, bana göre yine iyi koşacaktır. MON REVE koşunun sürpriz adayıdır.


3.AYAK: Geçen yılın en başarılı safkanlarından biri olan VINCITORE süper hazırlıkları ve çok iyi ahır bakımı ile en iyi koştuğu pist ve mesafede kazanmasını beklediğim ve banko olarak önermek istediğim isim…


4.AYAK: Bir birlerine denk olan dişi safkanların Handikap mücadelesinde kalabalık tutulmasından yanayım. Sırası ile tuttuğum safkanlar; MAVİŞİN KIZI, MAKARACI KIZ, ALAŞİN, DİLBERAN, ŞEHNAZ LANGO ve SAAD GIRL… Bu safkanlar arasındaki zevkli mücadele bana göre koşunun sonucunu belirler.


5.AYAK: Geçen yarışında sonlarda yediği faul neticesinde Komiserler Kurulu tarafından birinciliğe getirilen MASTERPIECE artan formu ile potaya yine en yakın isim. ANADOLU LİDERİ bu tarz mesafeli yarışları hep iyi koşabilecek isimlerden biri olup en ufak hatayı affetmez. Koşunun bir diğer şanslı ismi ise ALTUN YILDIZ olacaktır.


6.AYAK: Günün son ayağı yine bir maiden koşu ancak safkanlara baktığımda iki isim diğer taylara göre bir adım öndeler. SWIFT PASSING ve NAKAMA arasındaki mücadele bana göre birinciyi belirler.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4,8,9,3,10,5

2A) 6,10,13,3,7

3A) 4 VINCITORE

4A) 6,7,5,11,2,3

5A) 4,2,1

6A) 12,7

Tutar: 360,00 ₺

6’lı Ganyan 12.179,80 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir