WARDENCLYFFE şova devam ediyor…

30 Mart 2024 Cumartesi günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 1600 metre kum pistte koşulan 4 ve yukarı yaşlı İngiliz atlarına mahsus Kv-9 Sadık Giz koşusunu, Özgür Demir’in sahibi olduğu, Sema Ulaş tarafından yetiştirilen ve antrenörlüğünü Mehmet Kaya’nın yaptığı Wardenclyffe (5y aa Victory Gallop – Undercover Soldier, Lost Soldier) jokeyi Mehmet Kaya ile kazandı. 

Koşunun ikinciliğini Dragon Pulse (Agresivo) elde ederken, Gurme (Smart Robin) üçüncü, Beyond The Sea (Victory Gallop) dördüncü olarak pistten ayrıldı. 

Seriyi 5 koşuya çıkardı…  

Bu yıl start aldığı tüm koşuları oldukça kolay bir şekilde kazanarak çok iyi bir form yakalayan Wardenclyffe, kantarmasını sevdiği jokeyi Mehmet Kaya idaresinde startla birlikte almış olduğu liderliği düzlüğe kadar taşıdı ve 300’den sonra temposunu arttırarak kolay bir şekilde bir kez daha kazanırken birincilik serisini de beş koşuya çıkarmış oldu.

News Reporter

4 thoughts on “WARDENCLYFFE şova devam ediyor…

  1. beşir yine blac Rock a 4 atlık bir yarış bulmuş at hep en fazla 5 atlı yarışlarda koşuyor millet kaya ları görünce sevgisinden atını deklare edemiyor Kaya kar kazansın diye bunlarda tevziyi versen doymayacaklar

  2. Ilginç Ege derbisinde niye kv gruplarda döngel yaptırıyorlar ilerde aygirlağa ayirdiklarinda talep gelmeyince kızıyorlar gr 1 de koşacak kazanabilecek ati kv de ziyan ediyorsunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir