Yarış Camiası yasta! İSLAM TAŞÇI’yı kaybettik!

Jokey arkadaşı Oğuz Eren’in düğününe katılmak için İzmir’den Bursa’ya gelen jokey kardeşimiz İslam Taşçı, düğünün arasında marketten alışveriş yapmak için dışarı çıkıp yayalara yanan kırmızı lambaya rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, Yalova’dan Bursa istikametine giden bir aracın kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirdi.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezinden mezun olduktan sonra ilk yarışına 2002 yılında çıkan İslam Taşçı, son olarak geçtiğimiz yıl Ekim ayında İzmir’de at binmişti. İzmir’de daha ziyade idman jokeyi olarak çalışan İslam Taşçı’ya Allah’tan rahmet, aramızdan çok genç yaşta ayrılan kardeşimizin başta Ailesi olmak üzere, tüm sevenlerine ve yarış camiasına baş sağlığı dileriz.

Merhum cenazesi, 5 Mart Salı günü İzmir Şirinyer Hipodromu’nda saat 11.00’de gerçekleştirilecek töreninin ardından, Buca’daki Enhoşlar Ensar Cami‘inde kılınacak öğle namazının ardından defnedilecektir.

İslam Taşçı
News Reporter

1 thought on “Yarış Camiası yasta! İSLAM TAŞÇI’yı kaybettik!

  1. Yaradan mekanını cennet etsin allahım bizlere sıralı ölum nasip etsin bu güzel kardeşimizin erken ve Bahar’ında vefatı bizi son derece bizi üzmüş yaradan aileye sabır versin?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir