Yılın klas 3 yaşlısı hayatını kaybetti…

Çaldıran ve Preveze Koşuları galibi, Erkek Tay Deneme ikincisi ve Gazi Koşusu üçüncüsü klas tay Sigoş yaşamını yitirdi. Yılın en başarılı 3 yaşlı taylarından biri olan ve 96.Gazi Koşusu sonrası dinlendirilmek üzere bir süreliğine haraya gönderilen safkanın ölüm haberini menajeri Engin Bekiroğulları sosyal medya hesabından duyurdu.

Bekiroğlu yaptığı paylaşımda; Ekürimizin göz bebeği şampiyonumuz SİGOŞ’umuz maalesef çiftlik istirahatinde rahatsızlanarak hayatını kaybetti… Öncelikle atın sahibi değerli kardeşim Onur’ un, ekibimin ve tüm sevenlerin başı sağ olsun. Allah hiç bir atçıya böyle bir acı yaşatmasın. Güle güle evlat…”

Safkanın yetiştiricisi ve sahibi başarılı genç atçı Onur Dilbaz da sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşımda bulundu; Sonsuzluğa uçup gittin Sigoşum. Sensiz her zaman eksik olacağım. Rabbim kimseyi sınamasın, çok ağır. İnşallah çok canın yanmamıştır giderken. Huzur içinde uyu can parçam.

Acımızı paylaşan, üzüntülerini ileten tüm dostlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum, var olun. Telefonumu da açamadım dermanım yok. Rabbim bazen verir sınar, bazen de alır sınar. Her zaman sağlıklı olmalarıdır en büyük temennim. Bir süre yokum buralarda, Allah’a emanet olun.”

Yarış Dergisi olarak safkanın ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 News Reporter

1 thought on “Yılın klas 3 yaşlısı hayatını kaybetti…

  1. Çok çok üzüldüm, duygularımı nasıl anlatacağımı bilemiyorum 🙁
    Hepimizin başı sağolsun….
    Daha uzun süre izleriz diye düşünüyordum, çok sevdiğim bir attı. Güle güle Sigoş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir