Yılın ‘Premier Tay Satışı’ için kayıtlar bugün başladı…

SAFKAN İNGİLİZ ATI YETŞİŞTİRİCİLERİ VE SAHİPLERİ DERNEĞİ’NDEN DUYURU

Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği olarak iki ve üç yaşlı Safkan İngiliz Atı taylarına mahsus organize edilecek olan satış etkinliğini memnuniyetle duyurmaktayız.

Bu organizasyonla mevcut satış etkinliklerinin yanı sıra yeni satış organizasyonlarının ülkemizde yaygınlaşması ile sektörel ticaretin teşvik edilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda duyurmakta olduğumuz bu yeni etkinlikte idmandaki iki ve üç yaşlı tayların görücüye çıkması hedeflenmiştir.

Ülkemizde Safkan İngiliz ırkı atlara mahsus organizasyonların olmaması sebebi ile derneğimiz bu alandaki gelişimi desteklemek adına organize edeceği bu ilk etkinlikte herhangi bir kar beklentisi olmaksızın bu hizmeti talep eden tüm at sahiplerimize sunmak amacındadır.

İstanbul Veliefendi Hipodromu padok alanında 4 Mayıs 2024 tarihinde planlanan etkinliğe tüm at sahibi, müstakbel at sahipleri ve yetiştiricilerimiz davetlidir.

Etkinlikte atlarını satışa sunmayı arzu eden at sahiplerimiz dernek iletişim kanallarından bize ulaşarak bu yazının ekinde linki bulunan tay kayıt formunu doldurup kayıt müracaat işlemini tamamlayabilirler.

Email: info@siaysd.org.tr 

Sekreterya Tel.: 05493141313

Tay kayıt formları satıcılar tarafından 19 Mart 2024 günü mesai bitimine kadar derneğimize ulaşmış olması gerekmektedir.

Veliefendi Hipodromunda yer alan dernek ofisimiz müracaatın son gününe kadar Pazartesi-Cumartesi saat 14.00-18.00 arası müracaat kabulleri için açık olacaktır.

Ekli form vasıtası ile müracaatları bulunan tayların kayıtlarının kesin kabulü öncesi randevu usulü ile tayların satış komisyonu kontrollerine açık olması rica edilmektedir.

Kısıtlı sayıda tayın görücüye çıkacağı bu ilk organizasyonda müracaat eden tayların katalog kabulleri satış komisyonunun önerileri ile gerçekleşecektir. İki yaşlılarda yaz sezonu öncesi yarış idmanlarında ilerleme sağlamış, üç yaşlılarda ise koşu kazanma başarısı elde ederek koştuğu yarışlarda açık yarış katılımına uygun potansiyel göstermiş taylara öncelik verilecektir.

Etkinlik öncesi satıcıların taylarının soy bilgilerinin yer aldığı nihai kataloğun 8 Nisan 2024 günü yayımlanması ve dağıtıma başlanması amaçlanmaktadır.

  • Önemli Günler:
  • 4 Mart 2024   : Tay Kayıt Müracaatları Başlangıcı
  • 18 Mart 2024 : Tay Kayıt Müracaatları Son Günü
  • 8 Nisan 2024  : Katalog Yayımlanması
  • 4 Mayıs 2024  : Etkinlik Günü

Müracaat Formu için TIKLAYINIZ

Şartname için TIKLAYINIZ

Kurallar İçin TIKLAYINIZ

News Reporter

1 thought on “Yılın ‘Premier Tay Satışı’ için kayıtlar bugün başladı…

  1. Son derece faydalı ve camianın ihtiyacı olan bir girişim.
    En iyi şekilde organize edileceğinden eminim.
    Atını doğru ve emin bir şekilde satmak isteyenlerin ve iyi bir tay alabilmenin yolunu arayanların ilgi duyacaklarını düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir