Mustafa Sav’dan İzmir’de takipçilerine 3.550 TL.

1.AYAK: Günün ilk ayağında, son yarışları bu grup için tatminkar olan BIG GAMBLE uyum içindeki jokeyi ile en şanslı isim. COCO JAMBOO son yarışları etkisiz olmasına rağmen bu kez iyi idman durumu ile iyi koşmasını bekliyorum. PAX ROMANA devamlı iyi görünmesine rağmen yarışları tutarsız başarılı binicisi ile ters yarış sergileyebilir. REVENANT ihmale gelmez. TIZ A GLORY ve SÜSLÜ MENEKŞE ilk ayağın sürpriz isimleri olacaklardır.


2.AYAK: Yine bir maiden koşu ve taylara baktığımda denk güçlerin bir arada olduğunu gözlemledim. O yüzden kalabalık tutacağım ayaklardan biri olup sırası ile tuttuğum safkanlar; ŞEHNAZ LONGA, ŞAŞKOVA, TUMBUL MAKBER, BRABUS, HENNA GIRL ve ŞANS MELODİSİ ayırım yapılmadan yazılması gereken isimlerdir.


3.AYAK: Geçen yarışında başarılı koşan NALDÖKENBEYİ tecrübesiz binicisi heyacan yapmaz ise iyi koşmasını bekliyorum ve favori hanemde yer alacaktır. ADAMIM önde koşuyu kabullendiği her yarışta etkili olmasını biliyor yine şanslı isimlerden. HOLİGAN süratli gidecek olan bu koşuda sonlarda etkili gelmesini bekliyorum. ANAYURT klas bir isim ancak eski havasından uzak görünmesine rağmen en ufak hatayı affetmez. BUBO koşunun bomba ismi.


4.AYAK: Üst üste çimde ve kumda kazanma başarısı gösteren MATRIX süper ahır bakımı ve inatçı yarış karakteri ile yine kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Bölünen maidenin son sırasında DAISY GIRL artan kondisyonu ile bu kez iyi koşmasını bekliyorum. ARSLAN PRENSES daha iyi koştuğu çim pistte hata affetmez. BALIMSIN eküri koşma avantajı ile mutlaka yazılmalı. ANGEL OF MOUNTAİNS ve PONÇİKTAY bu ayağın sigorta isimleri olacaklardır.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, geçen yarışında tabela dışında kalmasına rağmen bu hafta idmanda iyi gördüğüm PRENSES SYMIRNA eküri koşma avantajı ile potaya en yakın isim olup favorim. Kilosu rakiplerine oranla ağır olmasına rağmen grubun en tecrübeli ve formda ismi olan DUBAI EXPRESS sıkı rakip olacaktır. Her geçen gün aşama içinde olan ve özellikle son ikinciliği olumlu olan SON SEVİM dikkat edilmesi gereken bir safkan. BOL ŞANSLAR.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-3-10-6-9-7

2A) 10-9-11-2-5-8

3A) 7-1-3-2-6

4A) 6 MATRIX

5A) 6-2-3-1-9

6A) 8-1 / 9

Tutar: 360,00 ₺

2. 6’LI GANYAN(3,7/5/1/2,6,9/2/1,11) :1.729,02 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir